Мультиварка перестала бути диковинкою та привілеєм багатих людей. Зараз це доступна техніка, яка полегшує приготування їжі.
Пристрій виглядає, як каструля з таймером. В неї достатньо покласти потрібні продукти, яка сама готує страву за програмований час. Можна тушкувати, варити борщ, холодець, варення, смажити та пекти пироги.
"Чим менше додаткових функцій, тим довше прослужить пристрій і буде легший в управлінні. Не потрібна окрема функція "Спагетті". Їх можна приготувати на "Варці". Їжу готує швидко, смачно й корисно. Можа підігріти, не треба чекати коли газ привезуть в балоні чи грубу розтопиш. Можна запрограмувати з вечора, щоб почало грітись чи варити", - наголошує консультант.
Матеріал корпусу мультиварок частіше вибирають під дизайн, ніж функціональність. Пластикові дешеві і на них менше помітні подряпини. З часом пластик втрачає естетичний вигляд. Металеві міцніші, але дорожчі.
Потужність. Взяти 490 Вт на одну людину. В кого треба готувати на 3-4 людини, підійде 600-800 Вт. Більша родина вибирає вже 1500 Вт. Чим більший цей показник, тим швидше проходитиме процес приготування страв, але на такі мультиварки ціна в Україні більша.
Розмір чаші. Також важливо врахувати об'єм чаші від кількості людей, на яких розрахована страва. Для двох людей підійде чаша на 3 л, для 5 людей – 7 л.
Покриття. Чаші бувають керамічні, з тефлоновим та антипригарним покриттям. Останнє є найдешевшим, але не дуже міцним. Тому через два роки треба буде купувати нову чашу. Навіть з використанням спеціальної лопатки, поверхня все одно дереться і починає прилипати їжа.
Антипригарне покриття дозволяє готувати будь-які продукти без олії. Добре підходить для смажених і печених страв.
Тефлон термостійкий і до нього продукти не пристають. Але боїться подряпин, тому служить не більше трьох років. Керамічне покриття чаші є дорожчим, бо більш стійке до пошкоджень і високих температур.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати дешевий, але довговічний зволожувач повітря
У дорожчих моделях мультиварок є режим "Мультиповар", який дозволяє задати час та температуру готування. Серед корисних додаткових функцій є "Відкладений старт". Це зручно, коли вранці не вистачає часу на готування сніданку. Варто закинути інгредієнти страви напередодні та встановити таймер, і мультиварка сама вранці приготує.
В нагоді стане і режим "Автопідігріву", щоб зберегти страву гарячою.
Вдома диван можна почистити не гірше, ніж в хімчистці.
Чистка пилососом підходить для не ворсистих видів тканини, таких як жаккард або шенніл. Якщо немає спеціальної насадки - щітки, процес буде менш ефективним. Чистка парогенератором також відмінно підходить для боротьби з вовною.
Для ворсистої тканини метод з пилососом не підходить, тут краще скористатися вибивачкою.
Коментарі