Рустикальний стиль передбачає створення лаконічного інтер'єру з елементами екодизайну. Є простим і грубуватим. Поєднує в собі особливості інтер'єру традиційних заміських осель і фермерських будинків.
Головний атрибут рустикального стилю — натуральні матеріали. Основним є деревина. Чим вона грубіша й менш оброблена, тим краще. Меблі в ідеалі мають бути саме дерев'яними. Схвалюється також використання каменю. Вводять цей матеріал в рустикальний інтер'єр переважно як елемент декору. Робиться це для того, щоб розбавити "теплоту" дерева холодними нотками, пише hedgeapple.
Присутнім у рустикальному інтер'єрі має бути й текстиль. Обирати при цьому слід натуральні тканини: джут, мішковину, сизаль, бавовну тощо. Синтетики в такому інтер'єрі бути не повинно. Якщо й використовувати, то лише таку, що зовні схожа на натуральний матеріал.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали шикарні кухні на будь-який смак
Допускається у рустикальному стилі використання металу, бажано темного й неполірованого. Виготовленими з такого матеріалу можуть бути світильники або окремі елементи меблів.
Основна кольорова гамма рустикального стилю — усі природні відтінки. Ідеально підійде зелений, сірий, коричневий.
Декорувати кімнату в рустикальному стилі можна цегельною кладкою, ліпниною, масивними дерев'яними балками. Чудово впишуться в такий інтер'єр плетені кошики, вовняні килими, лляні штори, штучно зістарені картини з натюрмортом або пейзажем у простих дерев'яних рамах, керамічні фігурки, глиняні горщики та живі квіти. Побутову техніку ліпше сховати в шафи або ж обрати моделі, стилізовані під старину.
Раніше показали приклади того, як вдало вписати цегляну стіну в інтер'єр. Такий елемент декору зробить кімнату теплішою й затишнішою. Підходить під різні стилі. Найкраще виглядає на білому фоні.
Коментарі