Об'єднання кухні з кімнатою створює великий простір для прийому гостей. Такий варіант підійде не тільки для малогабаритних квартир, але і для великих будинків. Незважаючи на велику кількість плюсів, як і в будь-якому іншому варіанті, є і мінус - запахи приготування їжі.
Особливості дизайну:
1. Потрібно при виборі колірної гами грамотно організувати розподіл світла. Якщо у вас невелика квартира, то виконати дизайн краще в світлих тонах, це візуально збільшить простір. Дизайн кухні і вітальні повинен бути в однакових кольорах, щоб ці дві зони не були "розірваними".
2. Барна стійка на кухні була і є дуже популярним предметом інтер'єру. Вона може служити не тільки обіднім столом, а й виконувати роль робочої зони. Також є певним розмежувачем простору між кухнею та вітальні.
3. Дизайн маленької кухні студії краще виконати без об'ємних декорів і яскравих фарб. У таких кімнатах необхідно правильно розподілити колір між стіною і стелею. В даному варіанті краще відмовитися від кольорового стелі, він візуально зменшує простір. А ось підлогу буде гармонійно виглядати в темних кольорах. Стіни, як і стелю краще зробити світлими.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самому краще не лізти: як поєднувати кольори у стильному інтер'єрі
Є кілька стилів, в яких можна виконати кухню-студію. Класичний - - чіткі, рівні лінії, симетричне розташування кожної деталі, стримані кольори. Кухня в даному стилі завжди буде виглядати благородною.
Кантрі - це екологічні матеріали, простий дизайн, спокійні кольори.
Прованс - стиль домашнього тепла і затишку. У такому стилі використовують багато живих квітів, невагомі фіранки ніжних відтінків. Як декор можна використовувати глиняний посуд.
Кухні у стилі шале завжди затишні та в коричневих тонах. Вони нагадують дерев'яні будиночки в горах. Головною складовою інтер'єру кухні в стилі шале є гарнітур. Від вибору меблів залежить сприйняття кімнати, функціональність, естетичність. Тема дерева простежується і в цьому випадку - часто шафи роблять в тон стін з такій самій або схожій деревини.
Коментарі