Тумби з шухлядами, громіздкі вазони чи крісла можуть стати тими деталями інтер'єру, після знищення яких в хаті буде просторіше.
Розповідає Gazeta.ua дизайнер інтер'єру Вікторія Жирякова.
"Якщо людина має невелику квартиру, вона має одразу з'ясувати, що йому необхідно, а від чого готовий відмовитися. Існує маса речей, які люди люблять зберігати, але вони їм абсолютно непотрібні. Якщо вони їх позбудуться, на місці старих речей з'являться нові", - каже дизайнер.
Деякі деталі під час зонування ховають у шафи. Це може бути пилосмок, дошки для прасування.
"Під час зонування у всіх об'єктах намагаємося зробити який-небудь гардероб. В який вміщається увесь одяг, а також зайве - за закриті дошки. І навколо залишається чистий світлий простір. Навіть у невеликій квартирі він досить гарно виглядає", - говорить Вікторія.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куточки для фітнесу облаштовують у робочому кабінеті
Коли усього зайвого позбулися, варто продумати проект зонування таким чином, щоб приміщення ділилося гармонічно, а у кожній зоні було достатньо місця.
"Під час зонування справа не в красі, а в аргономіці. Це не означає, що ми прийшли в невелике приміщення, розробили його і в нас тут все і зразу. Має бути достатньо місця для зберігання і відпочинку. Також слід подумати про свої потреби. Бо комусь потрібна менша зала, комусь більша. Часом люди відчувають, що не дуже хочуть робити демонтаж. Хочуть все в одному плануванні вмістити. Хоча це рідко виходить. Хоч один прохід всеодно переробляємо і зносимо. Без сенсу очікувати від забудовника гарного планування, треба робити самому", - говорить Вікторія.
Коментарі