Будинок чи квартира стають енергоефективними завдяки новій фарбі. Вона діє, як кондиціонер. Узимку гріє, а влітку охолоджує оселю. Це економить гроші в обох випадках.
У фарбі є гранули для блокування виходу тепла через стіни. Повітря в кімнаті швидше нагрівається, а для підтримки температури витрачається менше енергії. Фарба не випускає прохолоду надвір і відбиває сонячні промені.
Досить нанести шар звичним способом, а не клеїти товсте утеплення. Тому не зменшується площа приміщення, що особливо важливо для власників квартир.
Термоізоляційна фарба глибоко проникає в пори матеріалу, а не герметизує їх. Тому стіна дихає, не утворюється конденсат та грибки.
Наносить фарбу пензлем, валиком або пульверизатором. Вона мастка, тому достатньо 1 л на 10 м². Фарба тримається близько 10 років надворі, і 15 – у будинку. Вона стійка до ультрафіолетового випромінювання, кислот з дощу та температури -20°C.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ультрамодна кухня доступна кожному
Термозахисне покриття підходить для фасадів будинків, дахів, внутрішніх стін, укосів вікон, підлоги, трубопроводів.
З покриттям внутрішніх стін питань не виникає. Там тріщини зашпаклював і можна фарбувати. Із зовнішніми фасадами дехто боїться пробувати. А даремно. Таку фарбу можна наносити на будь-яку поверхню. Будь-то цегла, бетон чи гіпсокартон.
Дизайн спальні має навіювати розмірені думки та розслаблення. Тому до ремонту цієї кімнати слід підходити максимально продумано. Сучасні виробники змусять вас по-новому подивитися на обробку стін. Детальніше про них у статті.
Коментарі