Диван може спокійно замінювати ліжко, але за умови правильного його вибору. Існують сучасні багатокомпонентні дивани зі спеціальними наповнювачами та механізмами, котрі з легкістю витримують щоденну експлуатацію та практично нічим не поступаються ліжку.
Механізми трансформації диванів для щоденного використання:
Єврокнижка – сидіння необхідно висунути вперед, після чого спинку можна буде помістити на його місце. Розкладається без відсування від стіни та має спеціальний ящик для білизни.
Дельфін – під сидінням розташовується друга частина, яку треба висунути вперед, а потім підняти матрац на один рівень із сидінням. Механізм користується популярністю як у дорогих моделях, так і у бюджетних варіантах.
Акордеон – і спинку, і сидіння треба висунути вперед і розкласти. Отримане спальне місце буде рівним та зручним для сну.
Американська розкладачка – цей тип більш міцний та здатний витримати вагу до 200 кілограмів. Такі дивани легко розкладаються і будуть актуальними для щоденного використання. Є можливість виготовити такий диван з ортопедичним матрацом.
Викотний – сидіння потрібно висунути вперед, після чого відкинути його верхню частину назад. У результаті ви отримаєте рівну поверхню із ортопедичними матрацами та зможете насолодитися сном.
Механізми, котрі не підходять для щоденного сну:
Французька розкладачка – розробники цього типу механізму вирішили поєднати в одне ціле усім відому розкладачку та прямий диван. Цей механізм буде актуальним хіба що для випадків, коли гостей потрібно десь розмістити на ніч.
Поворотний – розкладається за рахунок повороту однієї частини до іншої. Належить до більш сучасних та використовується в кутових диванах. Ключовими перевагами цього варіанту є практичність та простота, однак у якості спального місця для щоденного використання такий варіант буде не актуальним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дати друге життя: показали дивовижні перетворення старих меблів
Гарний великий диван часто є не практичним рішенням для кухні. Часом маленька конструкція виглядає набагато ефектніше і доречно, незалежно від параметрів приміщення.
А ще є модульні дивани, які дозволяють змінювати їх форму і розміри. Частини конструкції у вигляді пуфів можна зберігати в вітальні або ж на балконі. При цьому не важко їх зібрати разом для організації спального місця для гостей.
Для зовсім маленьких кухонь найбільш правильним рішенням буде придбання диванів без підлокітників. Оскільки вони обмежують у русі, і роблять це простір замкнутим.
Головним кольором 2020-го компанія Pantone оголосила класичний синій. Інтер'єр саме в такому кольоровому оформленні цьогоріч є найбільш актуальним.
Багатьом синій може здатися занадто холодним, гнітючим кольором. Однак насправді на психіку він здатний чинити сприятливий вплив: розслабляти, заспокоювати, сприяти відновленню душевної рівноваги.
Коментарі