Вдома диван можна почистити не гірше, ніж в хімчистці.
Чистка пилососом підходить для не ворсистих видів тканини, таких як жаккард або шенніл. Якщо немає спеціальної насадки - щітки, процес буде менш ефективним. Чистка парогенератором також відмінно підходить для боротьби з вовною.
Для ворсистої тканини метод з пилососом не підходить, тут краще скористатися вибивачкою. Перед тим як приступити до дій застелите меблі старої простирадлом. Змочіть простирадло в мильному розчині або воді, головне добре віджати її перед застосуванням. Використання крій простирадла не дасть вам забруднити повітря в кімнаті, адже весь пил буде осідати саме на ній.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яскравий диван у вітальні: як не помилитися з вибором
Крім пилу, на дивані бувають ще й різні плями від:
Кави. Змішати 1/2 ч. л. нашатирю + 2 ч. л. гліцерину. Ватним спонжем нанести і протерти. Після цього протерти пінною губкою і вологою ганчіркою.
Крові. Свіжий слід змочити холодною водою або протерти кубиком льоду. Залишити його на оббивці на 10 хв. і нанести оцтовий розчин. Пропорція - 2 ст. л. оцту на 1 л води. Засіб наноситься на 10 хвилин. Після, обробіть поверхню пінної губкою.
Вина. Промокнути паперовою серветкою і посипати сіллю.
Жиру. Якщо слід свіжий присипати його сіллю і залишити на 5 хв. Далі використовуйте піну миючого засобу для посуду.
Соку. Змішати аміак і 9% оцет в пропорції 1: 1. Отриманий склад нанести на забруднення і залишити на 5 хв. Промити вологою тканиною.
Пива. Намилити пляму губкою на 15 хв. Потім змити теплою водою.
При виборі пилососа дуже важливий критерій — спосіб фільтрування повітря. Найдорожчі мийні пилососи.
Найдешевші й найпростіші у використанні пилососи з сухим пилозбірником. Бувають із багаторазовим мішком чи змінними паперовими. Обидва з часом забиваються, пилосос тягне гірше.
Коментарі