середа, 18 травня 2016 17:50

"Зоряну ніч" Ван Ґоґа надрукували в 3D-форматі

"Зоряну ніч" Ван Ґоґа надрукували в 3D-форматі

Працівники канадської компанії Custom Prototypes, що спеціалізується на 3D-друку, виготовили об'ємну копію картини Ван Ґоґа "Зоряна ніч".

Команда проекту взяла за основу фотографію картини, зроблену з високою роздільною здатністю. При роботі над картиною Ван Гог використовував товстий шар гіпсу, щоб надати полотну потрібну текстуру, тому при створенні об'ємної копії її потрібно було відтворити. Для цього учасники проекту створили модель "загрунтованого полотна" за допомогою комп'ютерного проектування, а потім надрукували її на високороздільному 3D-принтері. Про це повідомляє 3ders.org.

Учасники проекту відтворили не тільки картину Ван Ґоґа, але і раму того періоду. Для цього вони зробили 3D-скан і надрукували копію автентичної рами XIX століття, яку взяли у місцевого арт-дилера.

Після того, як картина була надрукована, художники її пофарбували. А під керівництвом професійного реставратора "зістарили" полотно. Потім вони пофарбували, обробили сухим золотом і "зістарили" раму, що обрамляє картину. Весь процес зайняв у команди близько чотирьох тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З'явилися нові подробиці зникнення "Апостола" Івана Федорова

Ван Ґоґ написав картину "Зоряна ніч" 1889 року, коли він жив у поселенні для душевнохворих Сен-Ремі-де-Прованс, що недалеко від французького міста Арля. Художник намалював вигляд з вікна своєї кімнати перед світанком, але замість Сен-Ремі зобразив ідеалізоване село.

Як повідомлялося раніше, 24 травня о 18:30 в книгарні "Є" (вул. Лисенка 3) відбудеться презентація книжки "Казимира Малевича. КИЇВСЬКИЙ ПЕРІОД 1928-1930" за участю упорядниці видання Тетяни Філевської і мистецтвознавця Дмитра Горбачова.

Зараз ви читаєте новину «"Зоряну ніч" Ван Ґоґа надрукували в 3D-форматі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути