Понеділок, 27 серпня 2018 17:27

Знайшли місто, в якому людей приносили у жертву

Знайшли місто, в якому людей приносили у жертву
У місті знайшли ями з черепами. Фото: "Газета.Ру"

Покинуте місто зі ступінчастою пірамідою та слідами людських жертвоприношень розкопали китайські та американські археологи на території Китаю.

Древнє місто часів неоліту Шимао виявили 1976-го. До 2011-го жодних систематичних розкопок не проводилося, повідомляє Antiquity.

Місту 4300 років. Воно проіснувало близько 500 років, у найбільш успішні свої роки охоплювало територію до 400 га.

Піраміду прикрашають зображення очей та осіб, що мають риси людей і тварин одночасно. Вона складається з 11 ступенів, а на її вершині раніше були будівлі з дерев'яними колонами і покритими черепицею дахами, величезні резервуари для води. Знайдені артефакти вказують, що на вершині піраміди жили правителі міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Китаї знайшли залишки невідомої тварини

У місті були поширені жертвопринесення. Дослідники знайшли яму з черепами. Їхній аналіз показав, що частина останків належить жителям іншого міста, можливо, ці люди були бранцями.

Під час розкопок у провінції Цзянсі китайські археологи виявили руїни древнього поселення. Місто було побудоване за часів правління династії Мін у 1368-1644 роках н.е.

Зараз ви читаєте новину «Знайшли місто, в якому людей приносили у жертву». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода