Етруську гробницю знайшли археологи під час розкопок у Вульчі в центральній Італії.
Поселення отримало назву на честь одного з 12 народів етруської цивілізації. Воно виникло у результаті торгівлі дорогоцінними металами, видобутими на пагорбах Коллін-Металіфере. Про це пише Heritage Daily.
Протягом VI століття до нашої ери місто процвітало і домінувало над іншими поселеннями.
Під час римсько-етруських воєн римляни захопили узбережжя Вульчі і місто занепало. Згодом етруски асимілювалися у Римській республіці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Італії виявили нові могили етрусків
Археологи виявили етруську гробницю, що датується VI століттям до нашої ери. Її висікли у туфовій скелі і закрили двома плитами вагою 40 кг.
У гробниці була похована етруська жінка. Її прах був в урні на вирубаній у скелі платформі. Під неї поклали поховальні предмети. Кераміку, чашу, веретено та традиційну жаровню із рожном, яку використовують у похоронних обрядах.
"Аналіз людських останків ще більше доповнить наше дослідження суб'єктів, уже виявлених у цьому секторі некрополя Остерії та етрусків Вульчі", – сказав директор Фонду Вульчі доктор Карло Касі.
Під час реставрації римського мавзолею Августа виявили рідкісний камінь, що позначав давні кордони міста. Останній подібний знаходили 100 років тому. Камінь датували правлінням імператора Клавдія - 10-54 рр. н.е. Він був закопаний у землю на місці сімейної гробниці з рештками самого Клавдія.
Коментарі