Середа, 13 січня 2016 16:49

Вулиці Леніна в Хоролі не буде

Вулиці Леніна в Хоролі не буде

З другої спроби в Хоролі все-таки перейменуть центральну вулицю.

12-го січня 2016 р. комісія з найменування, перейменування та повернення історичних назв вулиць, провулків, площ та скверів на засіданні в Хорольській міській раді рекомендувала міському голові перейменувати 25 вулиць. Найбільше дискусій викликає центральна вулиця міста - Леніна, якій запропонували повернути назву Небесної Сотні,яку Хорольська міська рада попереднього скликання ще 24 лютого 2014 року так перейменувала.

Слід згадати про минулорічний досвід.

23 грудня 2015 року Хорольська міська рада сьомого скликання скасувала рішення своєї попередниці й тимчасово повернула центральній вулиці міста стару назву – вулиця Леніна.

Оскільки, від 23 грудня 2015 р. згідно із законом про декомунізацію рішення про перейменування приймає міський голова.

Сергій Волошин, міський голова Хоролу, зазначає: "Скасовуючи рішення від 24 лютого 2014 року, міська влада мала на меті привести перейменування вулиці Леніна на вулицю Небесної Сотні у відповідність до процедурних норм. 12 січня комісія розглядала два варіанти назви – Соборна та Небесної Сотні – й підтримала саме останній варіант. Я також схиляюся, до назви вулиця Небесної Сотні. Більше 200 хорольців воюють у зоні АТО, тому це природно й виправдано."

Зараз ви читаєте новину «Вулиці Леніна в Хоролі не буде». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 770
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути