Четвер, 15 жовтня 2015 10:15

Перші люди з'явилися в Китаї ще 80 тисяч років тому - вчені

Перші люди з'явилися в Китаї ще 80 тисяч років тому - вчені
Фото: vistanews.ru

Під час розкопок у печері Фуян, розташованої на півдні Китаю в провінції Хунань, дослідники наткнулися на стародавні людські рештки. Лабораторний аналіз показав, що кістки і зуби належать кроманьонцям. Вік решток становить 80 тисяч років. Про що повідомила учасниця експедиції Марія Мартіньон-Торрес. Звіт про результати розкопок опублікований в журналі Nature.

Раніше вчені дотримувалися думки, що перші Homo sapiens покинули межі Африки близько 65 тисяч років тому. Про це свідчать рештки, знайдені в межах Нільського коридору,яким розселялися кроманьйонці 65-40 тисяч років тому. Перші зміни в офіційну версію внесли після виявлення кісток в Австралії.

Зіставивши знахідки в Австралії та Китаю, учені зробили висновок про необхідність коригування загальноприйнятої теорії про час розселення. На користь цього твердження виступають і археологічні знахідки в китайській печері Тяньюань, де також знайшли кістки кроманьйонця.

Зараз ви читаєте новину «Перші люди з'явилися в Китаї ще 80 тисяч років тому - вчені». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1024
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути