Понеділок, 05 серпня 2019 10:22

Грива лева та мрійливі очі - знайшли скульптуру Олександра Македонського

Втрачену мармурову голову полководця Олександра Макадонського віднайшли в Археологічному музеї Вереї, Македонія. Її виявили випадково, завалену ящиками з гончарством в пилу у кутку музею.

"Грива лева, мрійливі очі, невловимий погляд, настільки характерний для іконографії Олександра Великого", - зазначає керівник відділу старожитностей Анжелікі Котаридес.

Скульптуру Олександра епохи еллінізму виявили у 1970-х у побутовій купі сміття поблизу міста. Її використовували як будівельний матеріал. Згодом знову загубили, повідомляє The History Blog.

Після консервації та очищення погруддя виставлять у музеї 2020-го. До неї приєднається ще одна вишукана скульптура ІІ століття до н.е. - голова Медузи, яку знайшли в будівельному завалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли кораблі Олександра Македонського

Автор: thehistoryblog.com
  Віднайшли загублену мармурову голову Олександра Македонського
Віднайшли загублену мармурову голову Олександра Македонського
Доктор Кетрін Хол із університету Данідін вважає, що Олександр Македонський помер від неврологічного розладу під назвою синдром Гійєна-Барре. Можливо, в останні дні свого життя він був повністю паралізований і його вважали мертвим завчасно.
Зараз ви читаєте новину «Грива лева та мрійливі очі - знайшли скульптуру Олександра Македонського». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 810
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути