середа, 17 вересня 2014 10:21

Британські переселенці заснували Бостон в Америці 384 роки тому

384 роки тому цього дня в Північній Америці британськими переселенцями заснований Бостон.

Автор: inpinto.com
  Бостон
Бостон

17 вересня 1630 року британські переселенці, багато з яких були вихідцями з англійського міста Бостон, заснували Бостон американський.

Вигідне місце розташування і відносна незалежність від англійської адміністрації сприяли його швидкому розвитку. До середини XVIII століття Бостон був найбільшим містом Британської Америки, а за кількістю жителів випереджав усі міста північноамериканських колоній і був їх економічним, політичним і культурним центром.

Після війни за незалежність місто стало великим торговим портом. Звідси відвозили на експорт ром, рибу, сіль і тютюн. Нащадки старих бостонських сімей стали економічною елітою країни. Швидко розвиватися шкіряна і швейна промисловість. Під час подій пов'язаних з відміною рабства, Бостон став одним з центрів цього руху.

Етнічний склад міста змінився з початком масової імміграції в США з Європи. У першій хвилі переважали ірландці, німці, ліванці, французькі канадці, італійці, а також польські євреї та росіяни. Ірландські і італійські іммігранти привезли з собою католицьку віру, і незабаром ця релігійна громада стала найбільшою в місті. Сім'я Кеннеді є нащадками перших ірландських переселенців.

Нагадаємо, що сьогодні Бостон — найбільше місто штату Массачусетс у США. Місто також є неофіційною столицею регіону, відомого під назвою Нова Англія, і одним з найстаріших та найбагатших міст Сполучених Штатів.

Зараз ви читаєте новину «Британські переселенці заснували Бостон в Америці 384 роки тому». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути