вівторок, 26 серпня 2014 14:42

"Бий жида-політрука, пика просить цегли!" - заклики нацистів під час війни
17

Фото: genadiafanassjev.blogspot.com

 Пропонуємо вам подивитися агітаційні листівки Третього рейху для СРСР.

"Бий жида-політрука, пика просить цегли!" - гасло на двосторонніх агітаційних листівках Третього рейху, призначених для СРСР, які широко розповсюджувалися силами люфтваффе на території Радянського Союзу в перші роки Другої світової війни.

Найчастіше з одного боку листівки розташовувався графічний малюнок із закликами, а з іншого, переважно, текстова інформація.

"Мистецтво" нацистської пропаганди будувалося на принципах, викладених Гітлером:

- "пропаганда повинна звертатися лише до народних мас";

- "пропаганда повинна впливати більше на почуття і лише в дуже невеликій мірі на так званий розум";

- "викладати ідеї коротко, ясно, зрозуміло, у формі гасел, які легко запам'ятовуються";

- "щоб ​​брехні повірили, необхідно її пропагувати самим одностороннім, грубим, наполегливим чином".

Зараз ви читаєте новину «"Бий жида-політрука, пика просить цегли!" - заклики нацистів під час війни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути