Ексклюзиви
неділя, 19 травня 2019 23:15

Як жили на Кубі у 1990-ті - добірка кольорових фото
20

Показали фото Куби часів економічної кризи
Фото: Cameralabs
Показали фото Куби часів економічної кризи
Показали фото Куби часів економічної кризи
Показали фото Куби часів економічної кризи
Показали фото Куби часів економічної кризи

Опублікували знімки Куби 1990-х років американської фотографа та мандрівниці Тріа Джован.

Вона більше 10 разів їздила на Кубу і зробила понад 25 тис. знімків, повідомляє Cameralabs.

Джован показала Кубу часів економічної кризи. Країна перестала отримувати допомогу від СРСР, який розвалився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як поляки господарювали в Біловезькій пущі у 1920-х роках - добірка фото

Фотоальбом "Архів Куби" авторка опублікувала в 2018 році. Він удостоївся премії на International Photography Award 2018 як краща документальна книга.

Унікальні кольорові світлини початку ХХ ст. зберігаються у цифровому архіві. Їх зробили у Норвегії. Тоді країна входила до складу Швеції.

Зараз ви читаєте новину «Як жили на Кубі у 1990-ті - добірка кольорових фото». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.09.2012 17:45:52Наташенька 46.211.120.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я читаю ваши коментарии и к сожалению вижу что больше хуже и срашнее чем вас терраристов я не вижу вы от своей злости и ненависти не видите что ваше благополучие равно вашему сознанию и осознанию что в мир пошлеш то в след оно и вернется вроде снежного кома летящего вниз с снежной горы .

01.08.2012 22:20:50гонта166.137.88.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Як вони,так звані народні депутати,сидять в печінках.На палю всіх-вони всі одним миром мазані.

01.08.2012 15:38:42Василь77.52.84.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Балогу президент має звільнити і ... посадити до Юлі ближче. Рідка сука...

01.08.2012 15:28:27смерш91.124.109.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

"Поїдьте на Закарпаття, відкрийте рота на Балогу та "Єдиний центр" — закриють предметно, тому що там іде реальна робота не на словах, а на реальній роботі." ;) Я так понимаю, что для них там "реальная работа" - возможность под Балогиной "крышей "заниматься "контрабасом" и прилюдно хлестать коньяк;)

01.08.2012 13:20:23yjujqdpe,s95.132.50.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Балога не тот человек. что держит слово и не треплется как базарная торговка.

01.08.2012 11:51:19ОЛЯ84.155.204.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Карасьов я з вами в більшості погоджуюсь, але ви для мене коли звязалися з балогою, в підсумку такий самий як і ющ-іуда, ви гарно говорите, і до влади просто похабно лізите

01.08.2012 00:14:22жана-одеса178.93.50.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

А перед тим як попросив чи вилизав бандиту Януковичу одне місце????

01.08.2012 00:06:10павел92.225.41.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

чухневая статья которую противно читать сплошная бестолковщина

31.07.2012 22:23:24Григорич31.129.164.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

З'їзд розпочинає один із лідерів "Єдиного Центру", директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Так все ж таки Вадя продався Балогану, а я то гадаю, чого він так гребе проти опозиції, а не проти ПєаРастів.

31.07.2012 22:01:13гшр31.43.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

rpattya.html
Здесь открывают рот о Балоге и ничего.

31.07.2012 22:01:56ло31.43.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

transkarpatia

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути