Ексклюзиви
Середа, 20 жовтня 2021 00:46

Як виглядала Японія під час економічного дива - добірка фото
26

Gazeta.ua опублікувала фото Японії 1978 року
Фото: Fortepan
На світлини потрапили міста Токіо та Кіото, вулиці міст, прибережні села та ринки морепродуктів
У ті часи Японія переживала економічний підйом
Наприкінці 1970-х країна стала одним з найпотужніших центрів металургії. Японія купувала патенти й ліцензії на наукові відкриття та технології

Gazeta.ua опублікувала фото Японії 1978 року.

На світлини потрапили міста Токіо та Кіото, вулиці міст, прибережні села та ринки морепродуктів.

З середини 1950-х у країні спостерігалося зростання економіки. Воно отримало назву Японського економічного дива. Американці провели у країні перетворення, реформували податкову систему та розпустили монополії.

Японські працівники працювали довше та інтенсивніше. У країні був поширений довічне наймання на роботу. Працівникам протягом зростання їхнього стажу піднімали зарплатню. Це спричинило зростанню виробництва. Японські товари набули поширення у всьому світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Православні церкви та багатоповерхівки - показали фото Бухареста 1950-х

Наприкінці 1970-х країна стала одним з найпотужніших центрів металургії. Японія купувала патенти й ліцензії на наукові відкриття та технології. Досягнення впроваджували на своїх виробництвах. Японія продавала телевізори, персональні комп'ютери й автомобілі.

Потім зростання скоротилося. Однією з причин стало старіння та скорочення населення. Японія відмовлялася впускати емігрантів, робітників не вистачало.

Gazeta.ua зібрала добірку творів японських митців, присвячених осені.

У японській культурі сформувався культ милуванням осіннім листям. Має назву - момідзігарі. Найкрасивішими японці вважали червоні крони кленів.

Японські залізниці пропонують спеціальні тури, коли можна спостерігати за червоним листям у різних кліматичних зонах упродовж усього сезону.

Зараз ви читаєте новину «Як виглядала Японія під час економічного дива - добірка фото». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі