Ексклюзиви
Вівторок, 19 жовтня 2021 14:57

Православні церкви та багатоповерхівки - показали фото Бухареста 1950-х
18

Gazeta.ua зібрала фото столиці Румунії Бухареста 1950-х років.
Фото: Fortepan
У 1950-х роках в місті почалося будівництво перших багатоповерхових будинків
У той час при владі в країні були соціалісти. Вони просували будівництво житлових комплексів та громадських будівель за радянськими зразками
В місто переселяли селян
Тодішні археологи надихалися народною архітектурою

Gazeta.ua зібрала фото столиці Румунії Бухареста 1950-х років.

У той час при владі в країні були соціалісти. Вони просували будівництво житлових комплексів та громадських будівель за радянськими зразками.

У 1950-х роках у місті почалося будівництво перших багатоповерхових будинків. У Бухаресті з'явилося багато театрів, клубів, навчальних закладів.

Населення столиці штучно збільшували шляхом урбанізації навколишніх сіл. Селяни отримували роботу на нових підприємствах. Нова румунська влада надихалася індустріалізацією в СРСР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали, чим жив СРСР 1960-1980-х

Румунські архітектори відмовились від західних модерністських тенденцій та вирішили звернути увагу на румунську народну архітектуру та класицизм. На пленарному засіданні Спілки архітекторів 1959 року митцям наказали робити проєкти дешевшими. Від цього постраждав дизайн майбутніх будівель.

Gazeta.ua зібрала фотографії Вірменії 1967 року. Їх зробили репортери з Угорщини. Країна тоді була частиною СРСР. На фотографії потрапили вулиці Єревана, гірські дороги та базар.

Зараз ви читаєте новину «Православні церкви та багатоповерхівки - показали фото Бухареста 1950-х». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі