Ексклюзиви
Пʼятниця, 12 березня 2021 12:03

Як козаки знаходили спільну мову з татарами

Як козаки знаходили спільну мову з татарами
Новий анімаційний ролик проєкту розповідає про стосунки козаків і татар Ілюстрація: uinp

Український інститут національної пам'яті представив новий відеоролик в рамках інформаційно-просвітницької кампанії "Південь без міфів".

У ньому в анімаційній формі розповідають про концепт "Степова Україна" та які області сучасної України туди входять. Також у ролику приділено увагу тому, як будувались стосунки українців з сусідніми по степу народами - татарами та турками-османами, зокрема, у спільній протидії Російській імперії.

Ролик розробила студія Young & Hungry production. Ініціатор та координатор інформаційно-просвітницької кампанії - заступник голови Українського інституту національної пам'яті Володимир Тиліщак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хіп-хоп та анімація - створили ролик, який розвінчує міфи про Одесу

Український інститут національної пам'яті започаткував проєкт "Південь без міфів". Кампанія мала вивести історію Північного Причорномор'я за межі російського імперського дискурсу. Історія цього краю охоплює також історію Кримського ханства і Речі Посполитої, козацьке освоєння степу.

Зараз ви читаєте новину «Як козаки знаходили спільну мову з татарами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі