середа, 07 жовтня 2020 13:59

У Європі назвали приблизну кількість доз вакцини, які може отримати Україна

У Європі назвали приблизну кількість доз вакцини, які може отримати Україна
Україна також запропонувала свої виробничі потужності для масового виробництва вакцини. Фото:pixabay

До 8 млн доз вакцини від коронавірусу Євросоюз може виділити Україні.

Це завдяки програмі COVAX, повідомила віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

"31 серпня Європейський Союз виділив 400 млн євро Фонду Covid-19 Vaccine Global Access Facility (COVAX), який забезпечить купівлю до 2 млрд доз вакцини до кінця 2021 року, і Україну відібрали в список учасників цієї ініціативи, тож вона зможе отримати до 8 млн доз вакцини", - заявила Стефанішина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британці планують провести вакцинацію проти коронавірусу до Великодня

За її словами, Україна також запропонувала свої виробничі потужності для масового виробництва вакцини.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, вакцина від коронавірусу може бути готова до кінця 2020 року. У такому разі вакцина в Україні може з'явитися у другій половині 2021 року для людей із вразливих груп населення.

Перша партія у 30 360 доз тривалентної вакцини від грипу "Джісі Флю" (Південна Корея) пройшла лабораторний контроль та відсьогодні доступна у продажу. Про це повідомили в Центрі громадського здоров'я.

Зараз ви читаєте новину «У Європі назвали приблизну кількість доз вакцини, які може отримати Україна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути