Ексклюзиви
Середа, 13 жовтня 2021 14:38

Україна отримає кредит на 21 млн фунтів на проведення ПЛР-тестів

Україна отримає кредит на 21 млн фунтів на проведення ПЛР-тестів
Україна отримає від Британії кредит на чотири роки. Фото: Pexels

Україна отримає кредит від агентства експортного фінансування Сполученого Королівства на проведення ПЛР-тестів.

У рамках державних зовнішніх запозичень Україна зможе залучити до 21 млн фунтів стерлінгів для закупівлі наборів для проведення 4 млн тестувань, повідомляє Мінфін.

Кредит взяли на чотири роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначили п'ять країн, де найбільше лютує Covid-19

"Контракт на постачання наборів для проведення 4 млн ПЛР-досліджень уклали в рамках чинного Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України й Державним секретарем Її Величності, що діє через агентство експортного фінансування Сполученого Королівства. Цим договором визначені загальні принципи й попередні умови співпраці, спрямованої на реалізацію проєктів, що стосуватимуться британського експорту, зокрема, у пріоритетних сферах - оборона й безпека, сільське господарство, інфраструктура, енергетика та охорона здоров'я", - ідеться в повідомленні.

Безплатному Covid-тестуванню підлягають не лише пацієнти з підозрою на коронавірусну інфекцію. ПЛР-тестування лікар має обов'язково призначати також хворим з ознаками інших ГРВІ чи вірусної пневмонії, пацієнтам із позагоспітальною пневмонією та контактним особам із симптомами, імовірними для Covid-19, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Зараз ви читаєте новину «Україна отримає кредит на 21 млн фунтів на проведення ПЛР-тестів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі