Щоденне прийняття душу небезпечне для шкіри і здоров'я. Фахівці розповіли, що щоденний душ може бути небезпечний для здоров'я людини.
Відповідно до твердження експертів, на шкірі є безліч корисних бактерій, які через часті гігієнічні процедури можуть зникнути.
Доктор Кріс, який є резидентом шоу This Morning, повідомив, що існує ліпідний бар'єр, який захищає шкіру від шкідливого впливу.
Якщо під час прийняття душу використовується гаряча вода, то видаляються корисні мікроорганізми, і це викликає ускладнення. Через суху та потріскану шкіру шкідливі бактерії можуть потрапляти в організм людини, а це призводить до виникнення шкірних інфекцій і алергічних реакцій.
Використання антибактеріального мила може порушити баланс мікроорганізмів на шкірі. Через це можуть з'явитися більш стійкі до антибіотиків організмів бактерії. Відомо, що застосування антисептиків і часте миття провокують протимікробну резистентність, а також пошкодження шкірного покриву. Наукові співробітники провели експеримент, в якому взяв участь медичний персонал: у всіх була пошкоджена шкіра рук внаслідок частого миття і носіння рукавичок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як доглядати за шкірою навесні
З'ясувалося, вони піддавалися більшій кількості інфекцій. З цієї причини експерти зробили висновок, що при частому митті рук відбувається порушення шкірного покриву. У людини на тілі є безліч алергенів, і під час прийняття душу вони змиваються.
Однак експерти стверджують, якщо вдаватися до гігієнічної процедури кожен день, можна позбавити шкіру вологи.
Сонце - головний зовнішній ворог молодості шкіри й організму загалом. Шкіра старіє не стільки від віку, скільки передчасно внаслідок глікостаріння (від цукру) і фотостаріння (від сонця). До 80% старіння шкіри може бути пов'язано із впливом сонця. Про це розповіла косметолог і нутриціолог Яна Фоксі.
Молодість шкіри залежить від колагену, еластину й гіалуронової кислоти (ГК). Упродовж декількох годин після впливу УФ-променів у шкірі виробляються ферменти (матричні металлопротеінази), що спричиняють деградацію колагену, еластину й зменшення кількості ГК. Підсумок: в'ялість шкіри й зморшки.
Засмага - це мікроопік. Він має накопичувальний ефект і згодом може призвести до пошкодження ДНК. Це особливо небезпечно для дітей.
Накопичені мікроопіки можуть призвести до меланоми (раку шкіри). Щороку випадки виявлення меланоми зростають на 8%, що прямо пропорційно моді на засмагу.
Коментарі