понеділок, 12 травня 2014 00:55

Лікарі зняли на камеру момент, коли жінка уперше в житті почула звуки

Автор: ФОТО З САЙТА www.dailymail.co.uk
 

Лікарі зняли на камеру момент, коли англійка 40-річна Джоанна Мілн уперше в житті почула звуки. Жінка народилася з важкою формою туговухості, від якої слухові апарати не допомагали. Їй установили кохлеарний імплантат. Це прилад, що надсилає електронні сигнали в мозок. Спочатку всі звуки здавалися Джоанні різкими й високими. Із часом сприйматиме їх спокійно, кажуть лікарі.

— 5-річна племінниця Кейсі вчора підійшла до мене й каже: "Тьотю Джоанно, а де печиво?" — розповідає жінка. — Це було так солодко — чути голос дитини. І я знов заплакала.

Друзі Джоанни склали "Вступ до музики" — список пісень, які вона має почути першими.

Зараз ви читаєте новину «Лікарі зняли на камеру момент, коли жінка уперше в житті почула звуки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути