четвер, 19 червня 2008 17:03

Штучні суглоби вирощують "під пацієнта"

Підкажіть, як знайти харківський інститут, де вирощують сапфірові протези для суглобів?

Запитує Наталія Нагорна, з с. Заболоть Радомишльського р-ну Житомирської обл.


Автор сапфірових протезів — професор Харківського інституту монокристалів НАН України Леонід Литвинов.  

— Протези вирощують під кожного пацієнта, тому їх нелегко виготовляти, — пояснює Михайло Козар, 48 років, хірург лікарні швидкої допомоги Харкова. — Треба з точністю до міліметра відтворити кістку, особливо для лицьових протезів. Тому ми використовуємо титанові протези, вони легше кріпляться і теж дуже добре приживаються.

Інститут входить до НТК "Інституту монокристалів". Він розташований у Харкові на просп. Леніна, 60. Тел. (057) 341 01 66, факс (057) 340 93 43.

Зараз ви читаєте новину «Штучні суглоби вирощують "під пацієнта"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути