Фітотерапевт Борис Скачко, 47 років, радить їсти сало щодня та давати його дітям. Воно виводить з організму холестерин і має жовчогінний ефект.
— Добре, коли дитина хоча би посмокче сало, якщо не вміє ще жувати. Цей продукт є будівельним матеріалом для клітин. Завдяки йому жовч не застоюється, печінка легше очищує кров від холестерину, канцерогенів і токсинів. Їжте сало по 10–30 грамів із хлібом, випеченим із муки грубого помолу чи з висівками.
Сало з прорізом слід смажити, варити чи запікати. Сирим їсти небезпечно, проріз може бути заражений глистами.
— Свиня любить ловити мишей, і досить проворно це робить. А миші є носіями різних паразитів.
Свіже сало має "грати" в руках. Його два тижні можна зберігати в холодильнику, далі — в морозильній камері. Консервоване їдять, доки воно біле. Пожовкле забиває судини окисленим жиром, перевантажує імунну систему, сприяє появі онкологічних та кардіологічних недуг.
Лікарі не радять їсти цей продукт хворим на дискінезію жовчних шляхів та тим, хто має хронічні проблеми з печінкою. Вони відчуватимуть дискомфорт у правому підребер'ї. Люди з нульовою кислотністю шлункового соку мають додавати до сала оцет та свіжі овочі. Вони допоможуть його засвоєнню.
Краще не вживати продуктів із яловичим жиром, бараниною — у них багато холестерину. Качиний жир теж шкідливий. Він твердий, за температури тіла не топиться.
— Продукти смажте на салі або смальці. Олія при більш як 160 градусах перетворюється на оліфу — харчовий канцероген.
Коментарі