—?Захоче щось у холодильнику взяти, то доки на кухню добереться, забуде, чого йшов. Що було в молодості, добре пам'ятає, а що сталося 5 хвилин тому — забуває, — розказує про порушення пам'яті у літніх людей 38-річний Віктор Холін, старший науковий співробітник столичного Інституту геронтології.
В установі вісім років вивчали вплив пептидних препаратів на старших пацієнтів. Помітили, що завдяки їм молодіють. Ці засоби роблять із хімічних речовин і природних матеріалів: мозку телят, свиней, рогівок ока та рослин. Не п'ють, а закапують у ніс.
—?За паспортом чоловікові 40, а його органи працювали, як у старішого на вісім років. Бо біологічний вік був більший за календарний. Такі люди швидше старіють. Ми давали їм пептидні препарати, і їхнє старіння сповільнювалося до нормального рівня.
Здорові люди завдяки пептидам можуть стати довгожителями. Ці речовини покращують живлення клітин, й вони швидше відновлюються.
—?Пептиди ніби запускають організм на омолодження. 10 днів приймали препарати, а їх дія тривала три місяці. Це найкраще видно в людей із безсонням, низьким чи високим тиском, болями в серці. Один пацієнт до прийому пептидів спав по 3 години, а за півроку — вже по 8, як замолоду.
Препарати 30 років тому були таємною військовою розробкою, додає науковець. Передбачали, що після уколу солдат міг не спати три доби й бігти в атаку.
—?Через це їх не можна самому собі призначати. Щоб не викликати перезбудження, аритмію. Це ліки, а не харчові добавки. Є різна концентрація, яка за силою дії відрізняється в 10 разів. Хоча самий по собі препарат безпечний. У невеликих дозах його можна вживати й дітям.
Коментарі