Ексклюзиви
вівторок, 18 жовтня 2011 07:00

На опіки прикладають гарбуз

— Мій малий весь час у русі. Любить дивитися на вогонь. У селі постійно біля плити крутиться, — каже вінничанка Вікторія Бортко, 26 років, мати 4-річного Андрія. — Минулого разу схватився за гарячу сковорідку. На долоні великого волдиря нагнало.

Бабуся Вікторії розтерла м'якуш гарбуза і приклала до хворого місця хлопчика. Через 10 хв. пухир майже зник.

Володимир Зеленко, хірург Вінницької обласної лікарні зауважує, що опіки краще лікувати під наглядом медика.

— Народ рятується від опіків всім, що є на кухні — від олії до гарбуза. Але це не значить, що вони лікують. Насамперед, потримайте рану в холодній воді протягом 4–5 хвилин. Потім покажіть її лікарю.

Не варто змащувати попечені рани жирним кремом і маслом. Вони створюють плівку, яка тримає тепло на шкірі.

Зараз ви читаєте новину «На опіки прикладають гарбуз». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути