Ексклюзиви
четвер, 19 лютого 2009 19:34

"На "Миргородкурорті" 24 години на добу можу присвятити своєму здоров"ю"

"Ти чому не говорила, що в Миргороді так гарно?!" — моя подруга Оксана з Івано-Франківська удає, що свариться. Вона кілька днів тому повернулася з відпочинку.

На курорті "Миргород" справді гарно. Та найбільше багатство курорту — це унікальна за своїм складом миргородська вода. На її базі понад 90 років тому був створений курорт.

Перед обідом біля бювету відпочивальники п"ють воду.

— У мене за три дні з цією водичкою цукор впав на три одиниці, — ділиться враженнями зі своєю сусідкою повна жінка.

— А я сегодня первый раз была на грязях, — каже сусідка. — Удивительное состояние после процедуры. А еще тут оказывается лечат бесплодие. Каждый год у 8–10 семейных пар, которые больше пяти лет пытались безрезультатно, после лечения детки рождаются. Вот это счастье…

"Миргородкурорт" унікальний, бо має в комплексі обстеження, лікування, дієтичне харчування, проживання. Більшість закладів на Заході, які називають себе SPA-курортами, обмежуються масажами та косметичними масками. А в Миргороді є і кріотерапія (лікування рідким азотом) лазеро-, аромо- і гірудотерапія (лікування п"явками), водо-, грязелікування, фізіопроцедури, голковколювання. Тут надають 50 видів послуг на основі води та торф"яних грязей.

46-річна Тетяна Кравченко із Кременчука на Полтавщині має проблеми із жовчним міхуром. Вона 20-й рік поспіль відпочиває в Миргороді. Бере путівку з роботи. Або купує за свої гроші. 21 день відпочинку коштує приблизно 4 тис. грн.

— Удома ніхто й ніколи не має достатньо часу на здоров"я. То робота, то діти, то внуки. А тут я можу 24 години на добу присвятити собі. У санаторії і дієта, і водичка, і фізкультура, і процедури. Тут я проходжу всі обстеження.

Курортний комплекс має чотири санаторії з потужною лікувально-діагностичною базою: "Хорол", "Миргород", "Полтава" та "Березовий гай". Тетяна Іванівна каже, що люди часто питають: а в якому краще? Повірте — в усіх добре.

У кожного санаторію є своя спеціалізація. "Хорол" оздоровлює вагітних, лікує жіночі недуги. У санаторії "Миргород" є відділення для чорнобильців та для людей із захворюваннями сечостатевої та бронхолегеневої системи. Санаторій "Березовий гай" опікується обміном речовин, зокрема цукровим діабетом. У "Полтаві" відновлюються після операцій на шлунку та жовчному міхурі, інфарктів міокарду, лікуються хворі на гіпертонію.

Навіть ті, хто часто відвідує оздоровницю, відзначають, що "Миргородкурорт" помітно оновлюється. Особливо в останні два роки, коли його очолив Олександр Гавловський, 48 років. Масштабність змін у здравниці вражає. Торік на капітальні ремонти і нове обладнання витрачено 16 млн грн власних інвестицій. На сучасному рівні зроблено ремонт на площі 20 тис. кв. м. Нещодавно в лікувально-діагностичному центрі курорту відкрили оновлений поверх із сучасним обладнанням. Створили чотири нові реабілітаційні відділення, побудували два лікувальних басейни. Навіть кращі закордонні оздоровниці не мають такої бази. І головне — цю увагу відчувають люди. Тому і їдуть сюди з усього світу.

Зараз ви читаєте новину «"На "Миргородкурорті" 24 години на добу можу присвятити своєму здоров"ю"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути