Столичний хірург 38-річний Костянтин Пендраковський із центру медичної реабілітації та санаторного лікування в Пущі-Водиці лікує чоловічі недуги грязями. Багатьом пацієнтам повертає потенцію.
— Доки не припече, чоловіки не звертають уваги на своє здоров'я. Приходять до лікаря, коли вже падає потенція, мають біль у промежині, раз за разом бігають у туалет, особливо вночі. Після 50 років більшість уже мають аденому простати,— каже хірург Костянтин Пендраковський.— Щоб цього не було, чоловік змолоду має дбати про себе: не зловживали алкоголем, палінням, не сидіти на холодному.
Грязі привозять із міста Саки в Криму. Добувають із місцевого озера. Воно таке солоне, що людина без зусиль тримається на плаву. Концентрація солі 140-160 грамів на літр води. Але найважливіша особливість сакської грязі у великій концентрації амінокислот та вітамінів.
— Завдяки цьому лікувальні властивості сакських грязей сильніші, ніж інших в Україні. Особливість сакської грязі ще й у тому, що вона весь час оновлюється й росте в озері. Також довше зберігається.
Масу в лікувальному центрі розігрівають до 40°С. Вводять чоловікам, які страждають на урологічні недуги, в пряму кишку на 10-15 хв.
— Завдяки тому, що грязь нагріта, речовини швидше й глибше проникають у тканини. Вже після третьої-четвертої процедури у чоловіків минає біль, нормалізується сечовипускання.
Костянтин Пендраковський працював у Сакському військовому санаторії. Після лікування дві третини чоловіків, які туди приїжджали, почувалися значно краще. Майже половина жінок, яким лікували безпліддя, народжували.
— Грязі ефективні для підтримки організму, його відновлення після недуги. Але повністю вилікуватися лише ними неможливо. До застосування є кілька протипоказань. Вагітних, онкохворих, дітей до 7 років грязями не лікують. Вони також протипоказані багатьом чоловікам після 50 років. Не можна лікуватися грязями тим, хто має геморой чи загострення хронічних недуг. Через посилення кровообігу в місці аплікації такому хворому може погіршати.
Сакські грязі добре допомагають при артритах, артрозах, остеохондрозах. Завдяки високій концентрації корисних складових і живим мікроорганізмам швидше проникають у тканини навколо кісток та суглобів. Сакські грязі також використовують для заживлення ран від пролежнів.
Коментарі