неділя, 18 червня 2017 01:37

Розлучення: що варто знати батькам і як сказати дитині

Розлучення: що варто знати батькам і як сказати дитині
Розлучення це стрес не тільки для батьків,а й для дитини. Тому батькам варто максимально докласти зусиль аби цей період пройшов для дитини із мінімальним стресом. Фото - rivne1.tv

Розлучення це стрес не тільки для батьків. Для дитини це втрата, зміна світу і колосальні переживання. І тому батькам варто максимально докласти зусиль аби цей період пройшов для дитини із мінімальнимстресом.

1. Разом заради дитини

Одна із найпоширеніших помилок подружжя вважати, що розлученням вони зіпсують життя дитині. Набагато гірше, коли дитина бачить батьків, котрі не поважають чи ненавидять один одного. Так чи інакше негатив та сварки будуть відображатися на психічному стані дитини. Малюк проживаючи у такій сім'ї не побачить того зразка, котрий варто наслідувати у житті й самому, пише rivne1.tv.

2. Не обманюйте

"Тато повернеться", "Все добре, не переживай"- не обманюйте дитину! Не говоріть неправдивих фраз та слів, адже цим ви тільки підірвете довіру до себе у майбутньому. Діти надто добре відчувають емоційний стан батьків та ще й можуть вигадати те, чого немає. В гіршому випадку ваш малюк може подумати, що один із батьків розлюбив його і поїхав.

3. Жодних словесних образ в бік колишніх

Мама і тато для малюка завжди найкращі і найрідніші, вона частина їх двох. І всі слова негативу вона може сприймати і на свій рахунок, звинувачуючи і самого себе у всіх бідах та негараздах. Психологічно дітям легше пережити розлучення, коли в їхніх очах обоє батьків є хорошими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що допоможе пережити розлучення

4. Дитина не "ємність" для образ

Розкажіть дитині, що ви засмучені, але не говоріть категоричних фраз - все погано, ніколи не буде добре чи не бачите сенсу життя. Дитині потрібно знати, що все буде добре і всі труднощі будуть подолані. Головне - не злякайте дитину відчаєм та безвихіддю.

5. Жодного вибору між мамою і татом

Для дитини обоє батьків є хорошими і вибирати вона не повинна!

6. Не вимагайте полюбити нового маму чи тата

Дитина має право на "нелюбов" до нових мами чи тата. Але вона може їх поважати, адже ви його/її поважаєте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ці люди не сумують після розлучення: колишні подружжя здивували своїми селфі

7. Новий тато чи нова мама

У дитини є один тато і мама, решта людей, що з'являться в житті - люди, котрі виконуватимуть їх функцію. І примушувати малюка називати їх "мамою/татом" неправильно. В майбутньому вони можуть стати друзями, товаришами. Але дитина повинна вирішити сама.

8. Не забороняйте бачитися із одним з батьків

Малюк потребує обох батьків. Тому як би там не було, мамі/тату варто порозумітися аби зустрічі із дитиною відбувалися. Дитині варто знати, що її продовжують любити обоє батьків.

Шанси зустріти старість разом зі своїм чоловіком чи дружиною становлять 50 на 50. Психологи університету штату Меріленд виявили, що дивними можуть бути і причини розлучення.

Зараз ви читаєте новину «Розлучення: що варто знати батькам і як сказати дитині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути