Ексклюзиви
Середа, 26 червня 2019 01:35

Досі незаміжня: 5 помилок у цивільному шлюбі

  Цивільний шлюб затягується, коли в парі не очевидні цілі, вони не проговорюються, розрізняються або замовчуються одним з партнерів.
Цивільний шлюб затягується, коли в парі не очевидні цілі, вони не проговорюються, розрізняються або замовчуються одним з партнерів.

Чому тільки 20% цивільних шлюбів реєструються? Як потрапити до 20% жінок, яким не доводиться довго чекати пропозиції?

За однією з версій, цивільний шлюб придумали чоловіки, щоб не одружуватися. З одного боку - секс, борщ і рок-н-рол, з іншого - нуль відповідальності і статус вільного гравця. У жінок же в цивільному шлюбі обов'язки, безправне становище і роль попелюшки-жертви, якій залишається чекати принца. За іншою версією, цивільний шлюб - це прелюдія шлюбу офіційного, розминка перед реєстрацією, перевірка побутом своїх почуттів на міцність.

Виявляється, існують приховані мотиви жіночої деструктивної поведінки в цивільному шлюбі. Мотиви, які не усвідомлюються, пише marieclaire.ru.

1. Алекситимія. Коли жінка не здатна розпізнати свої почуття. Вона не те що не любить партнера, просто не знає, що відчуває насправді. Почуття є, але вона не знає, як вони називаються, і звикла не помічати їх з дитинства. Такі жінки схильні до психосоматичних захворювань. Чоловіка вибирають логічно, зваживши всі плюси і мінуси. Наприклад: "ласкавий, краще за колишнього, більше заробляє, охайний, любить кіно і не п'є". Цього достатньо. І ось вони знімають житло на двох, разом відпочивають, ходять на концерти, регулярно займаються сексом. Відносини партнерські. Жінка не хоче вагітніти, тому що ставить кар'єру на перше місце. Часто вибирає чоловіка інфантильного, який погано уявляє перспективи відносин. Рано чи пізно відбувається розрив.

 

2. Відсутність готовності до серйозних стосунків. Негативний досвід, отриманий в батьківській родині. Дівчата з дисфункціональних сімей: відсутність одного з батьків, жорстокість, насильство, алкоголізм і т.д. Мама, наприклад, ставала спокійною тільки коли тата не було поруч. На несвідомому рівні така дитина боїться повторити досвід батьків. Вона буде розповідати про необхідність шлюбу і сім'ї, але на рівні дій - "відштовхувати" чоловіка.

3. Егоїзм. Страх, що це не Він, той єдиний. Ціна "помилки" велика, пошук ідеального чоловіка затягується на роки. Вона не довіряє своєму вибору і порівнює партнера. З молодими людьми подруг, батьком, дідом, героями книг. Реальна людина завжди програє ідеальному - стереотипам, отриманим від бабусь, мам і кінофільмів. На першому місці у такої жінки власні ідеї, власні уявлення, вона сама. Партнер не важливий. Він не підійде в будь-якому випадку.

 

4. Співзалежність. Схоже на попередній варіант, оскільки і тут головна причина - егоїзм, тільки в даному випадку він диктує бути хорошою. Доброю для всіх. Бажання у всьому подобатися чоловікові, вгадувати його почуття, догоджати. Це такий витончений спосіб контролю: якщо до мене добре ставляться - значить, я - хороша і гідна любові. Такі жінки не знають, що відчувають насправді. Велику частину часу вони перебувають в режимі очікування, і включаються, коли хтось проходить мимо. Найстрашніше - залишитися наодинці з собою. Вони відчувають себе нікчемними, емоційно "паразитуючими" на партнерах. Домінуючий мотив у відносинах: страх втрати. Роками чекають пропозиції руки і серця, натякають і маніпулюють, демонстративно ображаються, але, якщо чоловік заведе "серйозну" розмову, спасують і переведуть на жарт, побоюючись негативної реакції.

5. Самообман або вторинна вигода. Коли перебування в цивільному шлюбі вигідне. Статус "цивільної дружини", "вільної жінки" створює матеріальні або психологічні переваги. Наприклад, жінка продовжує отримувати фінансову допомогу від колишнього чоловіка. Або флірт є пріоритетним способом маніпулювання і отримання результатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як поводитися в стосунках - 5 жіночих помилок

Формула щастя відносин, які природним чином переростають в шлюб:

1. Сексуальна гармонія. Це фундамент. Сексу повинно бути достатньо. Не багато і не мало, рівно стільки скільки потрібно конкретній парі. Він може існувати в будь-яких формах, якщо обом комфортно і безпечно.

 

2. Емоційний баланс. З людиною має бути спокійно і надійно: мовчати, говорити, сперечатися, бути поруч, зберігати дистанцію, перебувати на самоті, поважати самотність партнера. Саморозвиватися і потребувати розвитку партнера.

3. Спільність цілей. Погоджений погляд на спільне життя (кар'єра, матеріальна відповідальність, поділ обов'язків, готовність до компромісів, реєстрація шлюбу, народження дітей, їх кількість).

Цивільний шлюб затягується, коли в парі не очевидні цілі, вони не проговорюються, розрізняються або замовчуються одним з партнерів. Універсальний спосіб дій у всіх прикладах - тотальна чесність перед собою. Потрібно самій собі проговорити, для чого мені ці стосунки, потрібні вони мені чи я боюся бути одна. Шлюб, якому судилося перетворитися в щось більше, легко витримає чесну відповідь і розмову з партнером. А якщо не витримає, значить, цілі у вас різні, значить, ви зекономили час один одному.

Всі чоловіки впевнені - кожна жінка хоче заміж, а якщо вона не хоче заміж конкретно за нього - значить, вона збирається заміж за іншого. І так в всьому - чоловік повинен знати все, що знаходиться в межах його розуміння, і навіть більше. До речі, це зовсім не означає, що вам буде потрібно розповідати все як на духу. Говоріть про головне, не приховуйте своїх почуттів, чоловіки вміють вигадувати краще за вас. Пари ростуть і стають сильнішими, долаючи негаразди разом. Знайте, що кожен раз, коли ви щось недоговорюєте, будуєте стіни всередині священного простору відносин.

Зараз ви читаєте новину «Досі незаміжня: 5 помилок у цивільному шлюбі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 242
Голосування Який результат покаже збірна України з футболу на Євро-2020/21?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) виграє турнір
Переглянути