Ексклюзиви
Неділя, 09 жовтня 2016 09:05

Плагіат

– Ваня, давай, знімай сорочку! – Оксана кричить на вухо коханому.

Прийшли на музичний фестиваль побачити гурт "Тартак". Його лідер Сашко Положинський закликає роздягатися під пісню "Стопроцентний плагіат". Обіцяє показати свої жирові складки і скидає теніску.

– Пісня "Стопроцентний плагіат" – моя улюблена, – розповідає Оксана. – Два роки тому Іван уперше запросив мене потанцювати під неї. Так і познайомилися.

Я тоді писала дипломну. Складала по шматочках, як конструктор. Думала, мій диплом – шедевр. На захист ішла, як на свято. Вернулася в сльозах.

Текст перевірили на плагіат. Виявили 85 відсотків запозиченого тексту. Як так сталось? Я ж була найретельнішою студенткою – сиділа в бібліотеці, їздила на олімпіади. Дійшло, що всі свої наукові статті опублікувала в інтернеті. А вони стали основою диплому.

В університеті розібралися. Отримала "відмінно". Потім – диплом з відзнакою. На випускному з цього сміявся весь курс. Замовили мені пісню "Стопроцентний плагіат".

Іван теж навчався на архітектора. Торік попросив Оксану допомогти з дипломом. Погодилася. Перефразовувала цитати зі своїх матеріалів, місцями попереставляла абзаци. Фокус не пройшов. Івана вигнали з четвертого курсу. Він жив за рахунок випадкових заробітків, працював вантажником. Зараз відкрив власне арт-кафе. Оксана працює там офіціанткою.

Зараз ви читаєте новину «Плагіат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода