У родині гроші має заробляти чоловік. Але жінка теж повинна ходити на роботу. Навіть якщо їй платитимуть невелику зарплату.
Так вважає директорка Центру української культури та мистецтв Світлана Долеско. Вона живе в шлюбі із композитором і бізнесменом Анатолієм Долеско. Виховують 4 дітей.
"Основний заробіток має бути на чоловікові. Але разом із тим вважаю, що жінка не має права сидіти вдома. Вона повинна працювати й заробляти, навіть якщо суми вистачатиме тільки на проїзд. Має щодня виходити з дому. Робити зачіску, гарно вдягатися, отримувати компліменти від інших чоловіків, бачити себе на тлі інших жінок. Інакше вона стане нецікава своєму чоловікові", - сказала вона.
"У декреті я не була жодного разу. За кілька днів після пологів вже виходила на роботу. Ніколи не ставилися до дітей, які прийшли у наше життя, як до тих, заради кого ми з чоловіком маємо змінити своє.
Багато людей заробляють гроші, щоб "дати дитині все найкраще", але найчастіше це визначається матеріальними речами. Та брендовий одяг не зробить дитину щасливішою. У нашій родині молодші діти носили одяг старших. Завдяки цьому вони не виросли балуваними. Але стали для нас справді дорогими, бо витрачають великі суми на навчання, курси, книжки, подорожі", - додала Світлана Долеско.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розпоряджатися грошима в парі та не зруйнувати стосунки?
Повне інтерв'ю з нею читайте у свіжому випуску журналу "Країна"
В Україні середньомісячна зарплата жінок у 3-му кварталі 2020-го становить 10 409 грн, а це 78% зарплати чоловіків - 13 338 грн. Жінки в середньому заробляють на 22% менше.
Згідно з соціологічним опитуванням групи "Рейтинг", в Україні частково зберігається стереотип, що чоловік керує на роботі, жінка — удома. 64% українців заявили, що жінки частіше готують у їхній парі, а 56% опитаних додали, що й хатніми справами частіше займаються жінки. Щодо виховання дітей половина опитаних також зазначили, що цим займаються обоє.
Коментарі