Субота, 09 червня 2018 02:24

Успішні жінки розповіли, чому не хочуть мати дітей
5

Успішні жінки стали учасницями руху Сhild-Free.

Він виник у США в 1970 році в середовищі освічених жінок. Американські феміністки, які усвідомили свої справжні бажання і цінності, боролися за право розпоряджатися тілом на власний розсуд, пише birdinflight.com.

Куратор проекту сучасного мистецтва 33-річна Тетяна вважає, що у жінки завжди має бути вибір: народжувати чи ні.

Автор: birdinflight.com
  Куратор проекту сучасного мистецтва 33-річна Тетяна вважає, що у жінки завжди має бути вибір
Куратор проекту сучасного мистецтва 33-річна Тетяна вважає, що у жінки завжди має бути вибір

"Якби я була чоловіком, мене влаштував би варіант, коли якась жінка від мене народила, але ми не разом. Це справжня насолода, коли ти можеш просто приїжджати з подарунками, грати і їхати. Мама була дуже рада моєму рішенню, бо я можу приділити своєму житті більше часу", - розповідає Тетяна.

44-річний психолог Клавдія не заперечує, що колись у неї можуть бути діти, проте немає великого бажання їх виховувати.

Автор: birdinflight.com
  Клавдія не заперечує, що колись у неї можуть бути діти
Клавдія не заперечує, що колись у неї можуть бути діти

"Коли мені було 3 роки, у мене загинув батько. Я була змушена рано подорослішати і в якомусь сенсі стати матір'ю своєму піврічному братові. Так що в дочки-матері я в дитинстві награлася і зараз не готова це повторити. Коли я спілкуюся з людьми, які мають дітей, у мене іноді виникає відчуття, що їм набридла їхня "дітність". Мені це не потрібно", - говорить жінка.

Художниця 38-річна Тетяна переважно працює з дітьми, проводить майстер-класи в таборах. Каже, що бути з ними певний період їй подобається, та думка, що своя дитина буде постійно поруч, лякає.

Автор: birdinflight.com
  Художницю Тетяну лякає думка, дитина постіно буде поруч
Художницю Тетяну лякає думка, дитина постіно буде поруч

"Я інтроверт, і 50% часу мені треба бути в самій. Морально важко знаходитися довго з людьми. Мені треба бути однією, щоб встигнути просканувати себе, свої думки, свої відчуття. Вагітність - співіснування з іншою людиною - я не переживу", - розповідає художниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 відомих жінок, які відмовилися від материнства

Коли 50-річну Олену запитують, чому у неї немає дітей, жінка відповідає, що має свідоме безпліддя.

Автор: birdinflight.com
  Улюблений термін Олени "свідома безплідність"
Улюблений термін Олени "свідома безплідність"

"Мама хотіла робити аборт, коли була вагітна моїм молодшим братом, але народила, щоб я "не була одна". У 25 років брат покінчив життя самогубством. Я уявляю собі цей жах, коли мама відкриває двері і бачить свою дитину мертвою. Це була велика жирна крапка в моєму рішенні не заводити дітей. Мені був 31 рік, коли я перестала обманювати себе і чесно зізналася, що не хочу народжувати", - каже жінка.

31-річна Катерина працює косметологом. Вона боїться, що коли буде дитина, вона назавжди втратить любов чоловіка та хобі.

Автор: birdinflight.com
  Катерина через дитину втратить любов чоловіка та хобі
Катерина через дитину втратить любов чоловіка та хобі

"Коли народжуєш - повертаєшся в минулe. Мені це не цікаво. Я не хочу знову вчити з дитиною шкільні предмети. Якщо у мене буде малюк і він захворіє, я зійду з розуму. Ніхто не змусить мене полюбити материнство", - стверджує Катерина.

Дуже довго акторку Єву Мендес вважали чайлдфрі. Але коли вона зустріла актора Райана Гослінга, все змінилося. Після трирічного роману у Мендес і Гослінга народилася дочка Есмеральда. Тоді актрисі було 40 років. Другу дочку вона народила кілька місяців назад, в 42 роки.

Зараз ви читаєте новину «Успішні жінки розповіли, чому не хочуть мати дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1813
Голосування Соціологи кажуть, що рейтинг Зеленського помітно знизився. Якби вибори пройшли найближчої неділі, за кого віддали би голос?
 • Володимир Зеленський
 • Петро Порошенко
 • Юрій Бойко
 • Юлія Тимошенко
 • Святослав Вакарчук
 • Дмитро Ярош
 • Ігор Смешко
 • Анатолій Гриценко
 • Ульяна Супрун
 • Олег Ляшко
 • Зіпсую бюлетень
 • Не піду на вибори
Переглянути
Погода