Ексклюзиви
Вівторок, 15 березня 2016 19:36

Незапланована вагітність: сприймаємо новину з любов'ю

Незапланована вагітність: сприймаємо новину з любов'ю

Ви у цікавому стані - цей факт звалився на вас, як сніг на голову, і ви не можете прийняти його з любов'ю. Вам здається, що ваше особисте життя закінчиться з появою крихти? Це не так.

Чи такий варіант - незапланована вагітність, зовсім крихітний первісток, зіпсовані відносини з чоловіком, важке матеріальне становище або, можливо, - небажаний і випадковий чоловік.

Жінки, що зіткнулися з цими ситуаціями, відчувають сильний страх - їх світ, руйнується у них на очах, а під серцем доводиться носити нове життя.

Що відчуває жінка?

Заперечення майбутнього, яке не вписується в уявлення про більш-менш пристойне існування. Змішання почуттів - тут і страх, і жалість до себе, і образа, і бажання всіма правдами і неправдами уникнути небажаного. І уявна втеча від того, що прийшло в її життя не вчасно.

Малодушність (або страх) - це коли душа стискається, стає маленькою, а значить, не здатна любити. Саме малодушність заважає бачити, що Бог або доля (як вам легше думати) дає вам найкраще і в необхідний момент. Це подарунок, який ми поки не можемо оцінити. Якщо ви його сприймаєте всім серцем, в ваше життя приходить радість, спокій і благополуччя - словом, саме те, до чого ви прагнете.

Як бути?

Дитина – вона ваша, ваше продовження, не залежно від того, який вам попався чоловік або наскільки лякаючою склалася життєва ситуація. Думайте в цей момент тільки про неї, про ту людину, з якою ви пов'язані взаємним кругообігом любові.

Несвоєчасність її появи на світ існує тільки в вашому розумінні - все в цьому житті відбувається тільки тоді, коли має відбутися.

Відносини, які, здавалося, були зруйновані до черепків, раптом відновлюються з можливістю нового життя, змінюються цілі, жінка перестає домагатися того, що їй не потрібно. І саме маленькому чоловічку всередині (хто знає, може, він свідомо бере участь в цьому?) потрібно дякувати за таку переоцінку.

З народженням дитини - життя не закінчується. Навпаки, все тільки починається: нове життя, більш повне і барвисте, нові можливості і враження. За допомогою цього маленького створіння, серце якого б'ється під вашим серцем, ви залишаєте в минулому біль і образи, і відкриваєте двері в нове, обов'язково хороше життя.

Зараз ви читаєте новину «Незапланована вагітність: сприймаємо новину з любов'ю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода