четвер, 22 жовтня 2015 13:55

На гуртки для дітей батьки витрачають до 3 тисяч гривень в місяць

На гуртки для дітей батьки витрачають до 3 тисяч гривень в місяць

Київські школярі віддають перевагу футболу, фехтуванню, плаванню, акторській майстерності і модельній школі. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла киянка Ольга Симоненко.

"Ми довго вагалися, на який гурток віддати доньку Тетяну, - говорить Ольга. – Її однокласники ходять на футбол, в музичну і художню школи. Таня мріє стати актрисою. Після школи займається балетом, плаванням, ходить на курси акторської майстерності".

Її донька Тетяна навчається у 6 класі.

"Тільки на гуртки у нас щомісяця йде 3 тисячі гривень, - каже Ольга. – Я мусила роботу покинути, щоб дитиною займатися. У школі уроки закінчуються о 13 годині. У понеділок і п'ятницю в нас плавання. За абонемент платимо по 1,2 тисячі щомісяця, бо дитина займається індивідуально з тренером. На балет ходимо у вівторок, четвер і суботу. Місяць занять коштує 850 гривень".

На заняття з акторської майстерності Тетяна з мамою їздить у середу і неділю.

"Записали Таню на акторську майстерність у 6 років. Думала зарано, а вчителька каже, що ми вже застарі, - продовжує Ольга. - У молодшій групі займаються діти з 3 років. Тут не можна опускати жодної хвилини. За місяць у дитини змінилися вимова і постава. Говорить виразно, стала впевненою у собі, у школі з'явилося більше друзів".

Кореспондент Gazeta.ua перевірив, у скільки обходяться позашкільні заняття у столиці. Місячний абонемент у студію танців від 400 грн, на вокал і акторське мистецтво – понад 500 грн, малювання – від 300, навчання у музичній школі – від 150 до 600 грн. Плавання, теніс і футбол – від 400 до 2500 грн. Карате і гімнастика – 400-700 грн.

Зараз ви читаєте новину «На гуртки для дітей батьки витрачають до 3 тисяч гривень в місяць». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути