Ексклюзиви
неділя, 20 березня 2016 18:21

Істерика у немовляти: несподівані причини

Істерика у немовляти: несподівані причини

Нерідко буває, коли молоді батьки вже перепробували всі способи заспокоїти немовля, включаючи заміну підгузника, годування, заколисування, але це, на жаль, зовсім не допомогло вирішити ситуацію. Які несподівані причини плачу немовляти можуть бути і як з ними можна справитися? Про це пише сайт 4 mama.

1. Нетерпіння.

Такий плач трапляється при обставинах, коли малюк хоче взяти груди або їсти з пляшечки, але з яких-небудь причин відбувається затримка годування. Наприклад, після зимової прогулянки мама довго переодягається. І вже коли малюка прикладають до грудей, то істерика у нього до того моменту така сильна, що він просто не в змозі поїсти і не може зупинити плач. Тому дуже важливо так продумати і вибудувати графік, щоб максимально знизити подібні затримки.

2. Переляк.

Ми можемо навіть не помітити, як дитина злякалася, наприклад, яскравого світла або гучного звуку. Малюк навіть може відреагувати плачем на якийсь новий предмет. Зверніть увагу, що змінилося в навколишньому середовищі перед тим, як малюк почав плакати, і постарайтеся швидко виправити ситуацію. Взагалі, у відносинах з новонародженим варто бути дуже обережними і уважними до всього нового, особливо до людей, які приходять до вас в гості.

3. Головні болі або грудничкові мігрені.

Іноді діти можуть бути неспокійними і плаксивими під час різких перепадів погоди, сильних поривів вітру, змін тиску. Все це може проявлятися у дітей до 3-х місяців головними болями. Але у деяких дітей залишається чутливість і метеозалежність і в більш старшому віці. Якщо ви виявили таку закономірність, спробуйте робити дитині заспокійливі масажі і погладжування.

4. Дискомфорт.

Можливо, десь ви неправильно наділи повзунки або кофточку або щось малюкові тисне або лоскоче, або, наприклад, зім'ята пелюшка - все це може доставляти йому певний дискомфорт, про який дитина поки що не може вам сказати. Перегляньте уважно одяг, ймовірно, виявиться те, що малюка турбує. Стан дискомфорту також може створювати спека або холод, а також одяг, надітий не по погоді.

5. Дитині нудно.

Немовлята раннього віку не вміють по-іншому проявляти свої бажання і говорити про свої потреби, крім як шляхом плачу. Тому одним з варіантів дитячого плачу може бути потреба в тому, щоб дитину розважали.

Прислухайтеся до своєї дитини, звертайте увагу на зовнішні зміни і реакцію свого чада на будь-які подразники. Мами дуже часто на інтуїтивному рівні можуть визначати, що турбує їх дитини, а також відчувають, що саме йому треба в даний момент. Якщо щось насторожило вас у поведінці вашої дитини, не зволікайте з походом до лікаря, в даному питанні краще перестрахуватися і переконатися, що з дитиною все гаразд.

Зараз ви читаєте новину «Істерика у немовляти: несподівані причини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути