пʼятниця, 03 червня 2016 00:09

Як виростити з дитини мільйонера: дослідження вчених

Як виростити з дитини мільйонера: дослідження вчених

Ваша дитина постійно сперечається і намагається все робити по-своєму? Не турбуйтеся: у неї є всі шанси вирости Рокфеллером або Біллом Гейтсом.

До такого висновку прийшли фахівці Вільного університету Берліна. Німецькі вчені провели дослідження, в якому взяли участь 745 осіб, і його результати виявилися дивовижними: чим гірше поводиться дитина, тим більше грошей вона зароблятиме, коли виросте. А пай-хлопчики і пай-дівчатка, навпаки, не зможуть згодом похвалитися великими доходами, пише zhinku.info.

"Порушення усталених правил і опір перед авторитетом батьків у дитинстві є яскравими показниками більш високих заробітків у дорослому житті", – констатували співробітники університету.

Дослідники висунули дві версії, що пояснюють цю закономірність. По-перше: неслухняні діти не просто вперті, а наполегливі й частіше домагаються свого, коли доводиться просити про підвищення зарплати або торгуватися з клієнтом. По-друге: для таких дітей не важливі правила, і в дорослому житті вони нерідко йдуть в обхід них, в одному випадку порушуючи мораль і закон, в іншому – відкриваючи щось нове.

Тож, якщо наступного разу ваш маленький бунтар замість тарілки каші попросить кілограм цукерок, не поспішайте його сварити.

Читайте також: Правила покарання, або коли та за що карати дітей

Зараз ви читаєте новину «Як виростити з дитини мільйонера: дослідження вчених». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути