Четвер, 13 січня 2011 13:55

"У діда тут усе є - від гайки до платівки "Бітлз"

 

- Вы можете и так зайти, - каже чоловік років 70. - Просто ко мне приходит другой контингент. Что-то свиснут, а потом мне же предлагают купить.

Біля входу до його торгового намету на столичному Куренівському ринку висить напис: "Сумки оставлять при входе".

Від вулиці стоять чотири візки із супермаркетів, заповнені старим посудом. Тарілки надщерблені, більшість кружок - без вушок. Інший крам, який теж уже побував у користуванні, розкладений на клейонці на землі: праски, свічники, гайки, болти, пилки, телефонні слухавки, статуетки, вінілові платівки. У картонному ящику - кілька відеокасет у затертих футлярах. Напис на одній читається. "Верховна Рада. Закони, 2003 рік". Поруч, у кошику - казки, кілька томів "Війни і миру", журнали "Футбол" за 2006 рік та дитяча машинка на дистанційному керуванні.

Совки для сміття коштують 4 гривні. Такі самі у його сусідів - на 2 гривні дорожчі

Продавець доїдає котлету з хлібом, запиває кефіром. Поправляє підвішені на загорожі десятки різнокольорових лійок, совків і лопаток. Майже всі - пошкрябані. Совки для сміття коштують 4 грн. Такі самі у його сусідів - на 2 грн дорожчі.

- Дай мені мишоловку! Уже не знаю, що робити з тими гризунами. Ніяк їх вивести не можу, - просить 48-річний Микола.

- Зараз нема, розібрали. Але якщо зайдеш завтра зранку - буде, - відповідає торговець.

- Обійшов усі магазини, мишоловки не знайшов. То згадав про діда. У нього тут усе є - від гайки до платівки "Бітлз" для колекціонерів. І головне - дешево, - пояснює Микола.

Продавець перегороджує вхід до свого майданчика мітлою і відходить на кілька хвилин. Знайомитися не хоче.

- Цей дід часто забігає до дівчат із секонд-хенду. Разом можуть пива бахнути чи горілки, - каже 56-річна Олена Куц, продавець із сусіднього магазину "Меблі". - Люди зносять йому різне. Є й такі, хто несе, бо треба гроші на бутилку. Недавно молодий чоловік приніс купу іграшок. Отримав гроші й купив чекушку. Шкода стало його дитину.

Зараз ви читаєте новину «"У діда тут усе є - від гайки до платівки "Бітлз"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода