Четвер, 16 грудня 2010 13:10

"Тут мільйони ворочаються, а ми заробляємо мізер. Чистими виходить тисячу двісті"

 

У понеділок о десятій ранку шестеро комунальників зі столичного Печерського району готують закуску. Випивають на галявині біля Паркової дороги. Паркова - найкоротший шлях із Верховної Ради та Кабміну до Кончі-Заспи, де живе більшість парламентарів і урядовців. Вони часто їздять цією вулицею.

Чоловік у бушлаті зносить хмиз на купу, підпалює його. П'ятеро жінок у темно-зелених спецівках і дутих чоботях розкладають їжу на бетонній кришці каналізаційного колодязя. Закуску принесли у чорному пакеті для сміття Дістають батон "Нива". Нарізають його, на товсті скибки хліба накладають шматки ковбаси. Потім ріжуть на четверо квашені огірки. Одна з двірничок виймає півлітрову пляшку мінеральної води "Моршинська". Кілька шматків сала кладуть на розстелену газету. Півлітровий "Хлібний дар" розливають у жовті пластикові стакани. Порожню пляшку кидають під ноги.

Через дорогу гудуть бетономішалки. Там, на печерському схилі Дніпра, 20 робітників зводять вертолітний майданчик для президента Віктора Януковича. За металевою огорожею видно, що на території будови рухаються стріли двох баштових кранів. Уже залито бетонний фундамент. Вертоліт за 6 хв доставить сюди президента із заміської резиденції "Межигір'я".

- Чули, що мають здати до весни цей майданчик? То люди роблять круглосуточно, як запрограміровані, - каже одна жінка. Поправляє малинову хустину.

- Тут раньше в парку були дерева, тир. Порізали всьо, - додає інша. - Хотіла з робочими на стройці поговорити. Але кожен мовчить, тримається за місце. Тут мільйони ворочаються, а ми заробляємо мізер. Грязними - півтори тисячі, а чистими виходить 1200 гривень. У мене на дорогу до роботи за місяць іде 400. Але як нема де робити, то я і цим довольна. Хотіла лучшого президента, а маємо ще хужого за Кучму. Нам дали команду тут усе вилизувати, щоб ні бумажечки не було.

Зараз ви читаєте новину «"Тут мільйони ворочаються, а ми заробляємо мізер. Чистими виходить тисячу двісті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода