вівторок, 19 червня 2012 23:48

Збірна Англії і угорський арбітр залишили Україну без Євро

Збірна України завершила виступи на домашньому Євро, програвши в останньому матчі групового раунду команді Англії 0:1.

Весь перший тайм Україна жорстко боролася, але забити не зуміла. Найреальніший шанс вийти вперед був у Гусєва на 22-й хвилині, але м'яч пролетів в лічених сантиметрах над поперечиною.

Пропустили українці на початку другого тайму. Руні після навісу Джеррарда скористався помилкою голкіпера Андрія П'ятова і головою відправив м'яч у сітку воріт.

На 63-й хвилині Марко Девіч вийшов один на один з Хартом, м'яч судячи з відеоповтору перетнув лінію воріт після рикошету від голкіпера. Але угорський арбітр Віктор Кошшоі взяття воріт не зарахував.

Таким чином, збірна Україна завершила виступи на Євро-2012 на третьому місці.

Англія - ??Україна - 1:0

Гол: Руні (48).

Англія: Джо Харт, Глен Джонсон, Ешлі Коул, Джон Террі, Джолеон Лескотт, Стівен Джеррард, Ешлі Янг, Джеймс Мілнер (Тео Уолкот, 70), Скотт Паркер, Уейн Руні (Алекс Окслейд-Чемберлен, 87), Даніель Уелбек (Ендрю Керролл, 82).

Україна: Андрій Пятов, Євген Селін, Євгеній Хачеріді, Ярослав Ракицький, Анатолій Тимощук, Денис Гармаш (Сергій Назаренко, 78), Олег Гусєв, Євген Коноплянка, Андрій Ярмоленко, Артем Мілевський (Богдан Бутко, 77), Марко Девич (Андрій Шевченко, 70).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Англії і угорський арбітр залишили Україну без Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua