Понеділок, 13 липня 2020 13:06

Продемонстрували новий вид зв'язку

Автор: real-vin.com
  Гульєльмо Марконі отримав патент на радіо у липні 1897-го
Гульєльмо Марконі отримав патент на радіо у липні 1897-го

13 липня 1897-го Гульєльмо Марконі отримав патент на радіо.

Перший бездротовий сигнал ученому вдалося надіслати 1895-го зі свого саду в поле на відстань 3 км. Після він запропонував італійському Міністерству пошти та телеграфу використовувати бездротовий зв'язок. Однак отримав відмову.

Через рік свій апарат Марконі продемонстрував у Великій Британії. За допомогою абетки Морзе винахідник передав сигнал з даху лондонського поштамту до іншого будинку на відстань 1,5 км.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Apple відкрив онлайн супермаркет

Першу публічну демонстрацію Марконі здійснив на англійській рівнині Солсбері у вересні 1896-го, добившись передачі радіограм на відстань 3 км.

У липні 1897-го Марконі отримав патент на радіо. Після створив велике акціонерне товариство, запросив багатьох відомих учених та інженерів. Здійснив передачу радіосигналів на 14 км через Бристольську затоку, у жовтні - на відстань 21 км.

У листопаді того ж року побудував першу стаціонарну радіостанцію на острові Вайт, забезпечивши зв'язок острова з материком на відстані 23 км.

1909-го Гульєльмо Марконі отримав Нобелівську премію з фізики.

Зараз ви читаєте новину «Продемонстрували новий вид зв'язку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода