Вчені показали унікальне природне явище.
Камери агентства NASA, встановлені на величезній повітряній кулі зняли сріблясті хмари. Їх ще називають мезосферними, передає Science Alert.
Місія Космічного агентства - PMC Turbo, проходила в липні протягом п'яти днів. Від Швеції в Канаду пливла спеціальна куля на висоті 80 км.
Унікальні хмари мають космічне походження і складаються із залишків кристалів льоду з крихітних метеорів, що потрапляють в атмосферу Землі. Крім їх походження і краси, вони цікаві ще й тим, що піддаються впливу гравітаційних хвиль, які відіграють велику роль у передачі енергії з нижньої тропосфери до вищої мезосферу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У NASA показали "фантастичну" карту Землі
"Вперше ми змогли візуалізувати потік енергії гравітаційних хвиль. На великій висоті ми змогли побачити, як гравітаційні хвилі розбиваються, немов хвилі океану", - каже один з дослідників Дейв Фрітс.
Over the course of five days, our long-duration balloon mission observed a thin group of seasonal electric blue clouds that live on the cusp of our atmosphere. Learn how these clouds will help scientists understand turbulence in Earth's upper atmosphere: https://t.co/rWZRPTr1IX pic.twitter.com/AUkkmhVIWW
— NASA (@NASA) 21 сентября 2018 г.
Космічне агентство NASA опублікувало 360-градусну панораму Марса під час пилової бурі. Марсохід Curiosity зробів знімок на гірському хребті Віри Рубін. На фотографії помітний корпус апарату, покритий шаром пилу, а також марсіанська область Стоер, де ровер проведе найближчим часом буріння ґрунту.
Коментарі