Четвер, 20 липня 2017 08:15

Лікарі назвали ознаки психічних хвороб

Лікарі назвали ознаки психічних хвороб
Учені помічають, що однією з головних ознак можливих проблем може бути постійне бажання описувати характер ситуації, що відбувається Фото: telegraf

Надмірна балакучість може свідчити про різні захворювання головного мозку людини.

На думку американських фахівців, людина, яка озвучує власні думки, може мати знижену мозкову активність, а також це може свідчити про ранні етапи розвитку хвороби Альцгеймера.

Нейробіологи і університету Вісконсіна в Мадісоні вважають, що промовляючи думки вголос, люди, таким чином, тренують слухову пам'ять. Це відбувається, коли у людини спостерігається проблема із звичайною мозковою пам'яттю. Про це повідомляє telegraf.

Як вважають фахівці в області мозку, особливої небезпеки у більшості випадків може і не бути, але потенційними жертвами є люди у віці від 50 до 75 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протестували першу вакцину від раку

Учені помітили, що однією з головних ознак можливих проблем може бути постійне бажання описувати характер ситуації, що відбувається. Тому, якщо людина максимально детально намагається пояснити те, що відбувається, то це може бути явним чинником розвитку нейродегенеративного захворювання.

Добре розвинений вестибулярний апарат у вусі кішки дозволяє їй визначати, в якому положенні вона перебуває. І в яку сторону їй слід перевертатися при падінні. Вчені слідкували за тим. як перевертається кішка з хвостом і без.

Зараз ви читаєте новину «Лікарі назвали ознаки психічних хвороб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі