Ексклюзиви
вівторок, 03 жовтня 2017 16:15

Держава повинна стати посередником між бізнесом і наукою - Міносвіти

Держава повинна стати посередником між бізнесом і наукою - Міносвіти
Перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець сказав, що держава повинна сприяти інноваційному розвитку

Українська економічна система на даний момент є нечутливою до інновацій.

Про це в ході Міжнародного металургійного форуму "Наука та інновації", який проходить в Києві, заявив перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.

"На превеликий жаль, українська економічна система є нечутливою до інновацій. Це неприпустимо в ХХІ столітті, тому що приведе до нашого застою. Ми повинні це кардинально міняти. Ми повинні розуміти, що бізнес і наука працюють по-різному. У науці можна фантазувати, пропонувати ідеї, які будуть актуальні через 20 років, можна говорити про висадку на Марс. Бізнес повинен заробляти гроші вже сьогодні, він не має права на такі далекосяжні фантазії. І посередником у цьому процесі, у цьому діалозі, має бути держава, має бути уряд, які пропонують гармонізацію цих відносин", - заявив Ковтунець.

Він підкреслив, що держава повинна сприяти інноваційному розвитку. "Зараз в Міністерстві триває робота над проектом закону про стартапи. Про ці підприємства, які повинні реалізовувати інновації, щоб всі - і бізнес, і університети, зокрема, що працюють у сфері металургії, щоб вони приєдналися до цієї роботи і ми отримали закон який з першого дня дозволить встановити кооперацію між університетами та бізнесом", - підсумував заступник міністра.

Нагадаємо, 2-3 жовтня в Києві проходить Міжнародний металургійний форум "Наука та інновації".

Організаторами форуму виступають НАН України, Смарт Холдинг, Метінвест, Інтерпайп, АрселорМіттал Кривий Ріг і Evraz.

У заході беруть участь промисловці, представники наукової спільноти та державні чиновники.

Зараз ви читаєте новину «Держава повинна стати посередником між бізнесом і наукою - Міносвіти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути