Ексклюзиви
четвер, 02 червня 2016 17:27

Цього року до Туреччини поїхало на третину більше українських туристів

Цього року до Туреччини поїхало на третину більше українських туристів
ipress.ua

Україна ввійшла до десятки країн з найбільшим турпотоком до Туреччини.

Порівняно з минулим роком навесні до Туреччини поїхало на третину більше українських туристів. Про це повідомляють в офісі з питань культури та інформації посольства Туреччини в Україні, пише Главное.

"Після зимових свят український турпоток стабільно збільшується щомісяця", – відзначають у посольстві.

На травневі вихідні українських туристів у Туреччині нарахували на 50% більше, ніж торік. Притоку українських мандрівників очікують цього року в Стамбулі та на Середземному узбережжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки коштує відправити дитину в літній табір

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що готелі Єгипту знизили ціни майже в 10 разів.

Зараз ви читаєте новину «Цього року до Туреччини поїхало на третину більше українських туристів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути