Ексклюзиви
середа, 06 березня 2013 09:39

Українці припинили скуповувати борги держави

Українці припинили скуповувати борги держави
Фото: dt.ua

До початку березня Міністерство фінансів змогло реалізувати казначейських зобов'язань (КЗ) всього на $6 млн.

Про це повідомила директор департаменту боргової та міжнародної фінансової політики Мінфіну Галина Пахачук, пише "Комерсант-Україна" у публікації "Населення припинило скуповувати борги держави".

Мінфін почав продаж населенню дворічних валютних боргових паперів з прибутковістю 8% річних 30 листопада. На початку грудня у відомстві заявили, що планують продати всю другу серію КО обсягом $100 млн до кінця лютого, а в березні розпочалося третє розміщення.

Вже навесні чиновники очікують зростання попиту на валютні цінні папери "під впливом тенденції до зниження процентних ставок на грошовому ринку".

Нагадаємо, перша серія КВ з прибутковістю 9,2% річних (серія А) була викуплена фізичними особами всього за півтора місяці - з 10 жовтня по 29 листопада 2012 року.

Зараз ви читаєте новину «Українці припинили скуповувати борги держави». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.07.2011 13:51:52Степану95.133.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Жаль козу.А то цей Леонід як засуне їй , то в неї бідної і роги віпрямляться.Медициною доказано, что в дебулів прутні бувають по півметра.
07.07.2011 13:38:08Боже прости нас!87.158.110.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
прости тих хто стоїть за фронт змін!!! Сєня згинь!
07.07.2011 13:31:46Донецкий я82.145.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У Тимошенко было время улучшить экономику.И буй там теперь.Дайте теперь нам чета делать.Весна покажет,где кто срал.
07.07.2011 13:27:17заодно трахнуть 94.45.59.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Твою мамашу?
07.07.2011 13:21:25Степан - Деониду95.134.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Леонид! Тебе давно пора в схроне жирно посрать и заодно трахнуть вонючую сифилисную козу, в смысле фарионшу.
07.07.2011 13:07:01Человек94.27.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Здесь прогнило все , люди забыли , что такое честь и совесть , забыли , когда они говорили правду , здесь президент страны и премьер могут врать , зная заранее, что все понимают , что они врут :))), нация , сама себя обманула , выбрав в президенты вора ,и привела в Раду ОПГ, ведь многие видели , что это такое , и знают , что ВОРАМ ВЕРЫ НЕТ !!! теперь так просто они не уйдут , посмотрите , как обустраивается Межигорье , - на многие годы! принимаются антинародные законы , в том числе о применении армии против народа , - такой закон только фашисты могут принять !!!И самое смешное , что они и будут многие годы править,врать и грабить Украину и народ ,спонсируя псевдонационалистические объединения для разъединения народа, потому , как Америка и Европа под управлением евреев-олигархов, а их , ПР , привели к власти они , и закроет "демократическая"- плутократическая (плутократия - власть олигархов ) Европа глаза на всё , и назовет устами польского президента , нашего демократом :))) ..., что писать , вы , люди все сами видите и так , только перестаньте вначале врать себе самим , называя черное - белым ....
07.07.2011 12:50:26Киев95.132.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Леонид,злой, вы, и те что дули крутят, такие же, как ваша баХиня. Это не лечится. Вас надо изолировать. Хамств, враньё-ваша суть!!
07.07.2011 11:46:37Леонид46.203.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты не украинец (Киев),ты грязный и вонючий КАК ЦАП и гореть тебе ГНИДЕ и АДУ.
07.07.2011 11:43:04злой46.247.241.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Скока денег платят Украинцу за коменты? Не хватает на жизнь..А такую хрень можно только за деньги писять...
07.07.2011 11:32:53кент109.229.22.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты не украинец, ты дебил и твоё место в дурке.
Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути