
Україна посіла 144 місце серед 177 держав за рівнем корумпованості.
Про це свідчить цьогорічне дослідження Індексу сприйняття корупції, проведене Transparency International.
Рейтинг України за рівнем корумпованості залишився практично незмінним - 25 балів зі 100 можливих
"Україна стабільно залишається у групі "підвищеного ризику" разом з Камеруном, Іраном, Нігерією, Центральною Африканською Республікою та Папуа - Новою Гвінеєю, але в наступному році вона ризикує скотитися ще нижче", - йдеться у повідомленні Transparency International.
За показниками сприятливості умов для ведення бізнесу в державі Україна швидко втрачає позиції. Так, у рейтингу корумпованості СРІ Україна "просіла" на 10 пунктів за параметром політичної та фінансової корупції. У цьому дослідженні до уваги беруться показники надмірної вибіркової протекції та підозріло тісних зв'язків між політикою та бізнесом.
Державні установи та чиновники частіше вимагають від бізнесу сплати хабарів, про що свідчить падіння відповідного рейтингу України на 5 пунктів.
"Український та іноземний бізнес готовий бити на сполох, оскільки головні проблеми ділових кіл не тільки не вирішуються, а й загострюються", - сказано у повідомленні.
Основні з них такі:
Монополізація бізнесу. Олігархічні клани активно перерозподіляють бізнес-ресурси між собою та витісняють з ринків прозорість та здорову конкуренцію;
Неможливість довгострокового планування бізнесу. В Україні власність стає все менш захищеною, перестають діяти єдині і незмінні правила ведення бізнесу для всіх учасників ринку;
Окупація бізнесу державними корупціонерами. Процедури отримання дозволів на ведення бізнесу все більше корумпуються, процвітає хабарництво при взаємодії з державними органами, посадовці, які приймають рішення захоплюють контроль над фінансовими потоками.
"Непідписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС є банальним свідченням страху олігархічних бізнесових груп перед прозорою конкуренцією. Українські монополісти неспроможні вести бізнес за світовими стандартами. Саме тому вони обирають знайомі механізми співпраці з корумпованими сусідами", - коментує виконавчий директор Transparency International Україна Олексій Хмара.
Коментарі
7http://e-news.com.ua/show/14434.html
Польские нефтеперерабатывающие заводы испытывают дефицит сырья из-за отмены украинским правительством экспорта нефти. Запрет экспорта коснулся всех нефтеперерабатывающих заводов Польши, но пока не оказал влияния на производство топлива и обеспечение страны.
Украинское правительство объясняет приостановку экспорта нефти и нефтепродуктов из страны потребностью притормозить рост розничных цен на топливных станциях Украины. Декрет правительства появился три недели назад. Большую часть продаж за границу составляет нефть, импортированная Украиной из России.
1.Во времена "Великой Депрессии" в США началась мирная демонстрация ветеранов 1й Мировой Войны, ветеранам и инвалидам начали задерживать или отказывать в положенных выплатах и пенсиях, когда она затянулась, против митинговавших людей были брошены войска и Национальная Гвардия с оружием и приказом- СТРЕЛЯТЬ НА ПОРАЖЕНИЕ… СЛАВА АМЕРИКАНСКОЙ ДЕМОКРАТИИ!!!
2. Не так давно в США, полицейским была застрелена женщина, мать маленькой девочки и стоматолог, которая хотела пробиться к Белому Дому а когда у неё- это не получилось, она на авто врезалась в щит ограждения. После того как она- врезалась, её без всякого суда ПОЛИЦЕЙСКИЙ и пристрелил, показывали по всем новостям… СЛАВА АМЕРИКАНСКОЙ ДЕМОКРАТИИ!!!
Народ в сеть слили всю базу о всех нас! Теперь можно смотреть любую информацию о каждом кто вас интересует!Пользуйтесь пока не закрыли! Вот ссылка - http://pwny.biz/nacbaz
Понятно кто Россию вниз тянет. Если б не украинская диаспора в россии, то мы были б выше чем 127 место
Гражданам Папуа-Новой Гвинеи должно быть тревожно за вероятность потери лидерства
и все коррупционеры завозные (из России)? Не ваши ли это кумовья, браты, сваты, и т.д.? Щас Витька во всем виноват?
а чем вам не нравится граждане Папуа Нової Гвінеї?
вы что расисты?