Середа, 29 лютого 2012 20:16

Україна тимчасово відмовилася від молочних продуктів з Білорусі

Україна тимчасово відмовилася від молочних продуктів з Білорусі

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України тимчасово призупиняє ввезення на територію нашої країни молочних продуктів з Республіки Білорусь. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Повідомляється, що при проведенні державного ветеринарно-санітарного контролю молочних продуктів, що імпортуються з Республіки Білорусь в Україну, тільки протягом лютого 2012 зафіксовані систематичні порушення ветеринарно-санітарних вимог України, а саме: виявлено перевищення максимально допустимих рівнів залишків ветеринарних препаратів у молочних продуктах білоруських виробників.

"Це, в свою чергу, свідчить про системні порушення і недостатній контроль з боку компетентного органу Республіки Білорусь з використанням ветеринарних препаратів та дотриманням підприємствами Білорусі вимог країни-імпортера. У зв'язку з цим, Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України з 1 березня 2012 року тимчасово призупиняє ввезення на територію Україну молока і молочних продуктів з Республіки Білорусь", - йдеться в повідомленні.

Зараз ви читаєте новину «Україна тимчасово відмовилася від молочних продуктів з Білорусі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

46

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26369
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути