Понеділок, 14 березня 2011 14:46

У Податковій поклялися покінчити з підприємствами, які приховують прибуток

У Податковій поклялися покінчити з підприємствами, які приховують прибуток

Державна податкова служба офіційно затвердила параметри, за якими будуть шукати мінімізаторів податків, і низку внутрішніх документів, що регламентують проведення кампанії з відпрацювання підприємств "групи ризику".

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Зокрема, у податковій відзначають, що чітко викладені критерії відбору та класифікації суб'єктів господарювання (СГД) за категоріями "вигодонабувач", "транзитер", "податкова яма".

Також складено алгоритм визначення переліків ризикових СГД.

Крім того, ДПСУ створить в регіонах робочі групи з відпрацювання підприємств "групи ризику".

"Багато підприємств приховують свій прибуток різними методами. Зароблені гроші "розмивають" із залученням фіктивних фірм, конвертаційних центрів, транзитних груп, "податкових ям", - зазначив заступник голови ДПСУ Олександр Клименко.

"Ми покінчимо з цим. У нас розроблена методика, яка дозволить визначити такі підприємства, зруйнувати побудовану схему і змусити несумлінних платників з реального сектора економіки повернути кошти в бюджет", - наголосив він.

На сьогодні вже заплановані технічні навчання для фахівців, які будуть залучені до цієї роботи.

Податківці в регіонах за допомогою експертів з центрального апарату відомства будуть вивчати законодавчі акти і методичні рекомендації, необхідні для комплексного відпрацювання підприємств "групи ризику".

"У деяких підрозділах, на жаль, рівень готовності до ефективної боротьби з мінімізацією податків виявився неналежним. Це, зокрема, податкові інспекції Одеси, Сімферополя, Херсона, Кіровоградської області, ще кілька. Наше завдання - озброїти колег знаннями і вимагати, щоб вони змусили всіх платити податки на рівних умовах", - підкреслив Клименко.

Зараз ви читаєте новину «У Податковій поклялися покінчити з підприємствами, які приховують прибуток». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 21705
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода